18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Ranking najlepszych kochanek według znaków zodiaku. Która sprawi, że odlecisz z rozkoszy, a od której lepiej uciekać?

Panna nie zapewni ci cudownych uniesień w łóżku, podczas gdy Bliźnięta doskonale wiedzą, co zrobić, abyś odleciał z rozkoszy. I to dosłownie! Które znaki zodiaków są najlepszymi kochankami, a dla których seks mógłby nie istnieć? Przed wami ranking.

Który znak zodiaku jest najlepszą kochanką, a który zaś najgorszą? Przed wami ranking ułożony od najsłabszej partnerki miłosnej do tej najbardziej gorącej. Traktujcie na wesoło i z przymrużeniem oka.

12. Ryby

Ostatnie, niechlubne miejsce 12, przypada w rankingu Rybom. To nie przypadek. Jeśli jesteś mężczyzną, który lubi być rozpieszczany w łóżku, pani spod znaku Ryb raczej ci tego nie zapewni. Dla niej seks jest tylko jednym z elementów relacji i to niekoniecznie tym najważniejszym. Zamiast upojnych nocy w łóżku woli długie rozmowy z partnerem.

11. Panna

Panny nie są temperamentne, a łóżkowe sprawy traktują jako część życia na równi z wieloma innymi. Dla nich seks nie jest najważniejszy. Na pewno nie możesz liczyć na pierwszy krok z ich strony. Jednak, gdy już dojdzie do kontaktu seksualnego, kobieta spod znaku Panny zaopiekuje się tobą tak, jak należy. Oddaj się w jej ręce, a nie będziesz narzekać.

10. Waga

Pani Waga zajmuje niską pozycję w rankingu - trzecią od końca nie bez powodu. Jest to typ bardzo zachowawczej kochanki. Momentami jest też pruderyjna i trudno jej się otworzyć przed partnerem. Potrzebuje bardzo cierpliwego i czułego kochanka. Tylko taki potrafi wyzwolić w niej pokłady namiętności.

9. Lew

Kobieta Lew w łóżku dużo wymaga, ale też jednocześnie niewiele daje od siebie. Nie masz zbyt wielu doświadczeń w sypialni? Ona od razu to wyczuje i zamiast ostrej zabawy będzie ostra krytyka. Kobieta Lew lubi otwarcie krytykować i wytykać błędy, w sypialni również. Jeżeli zaproponujesz jej eksperymenty i nowe doznania erotyczne, będzie wniebowzięta. 

Twój facet jest słaby w łóżku? Jak mu to powiedzieć? Podpowiadamy! Pamiętaj, trzeba to robić ostrożnie, bo mężczyznę łatwo jest urazić:

Zobacz wideo

8. Strzelec

Kobiety spod znaku Strzelca są bardzo energiczne, zarówno na co dzień, jak i w łóżku. Są doświadczone, odważne, a do tego znają takie techniki i zabawy erotyczne, o których wielu mężczyznom tylko się śniło. Z drugiej jednak strony są również bardzo wymagające. Dlatego też szukają partnerów, którzy będą umieli zaspokoić je równie dobrze, jak one ich.

7. Byk

Kobiety spod znaku Byka są wyjątkowe zmienne, jeżeli chodzi o sprawy łóżkowe. Raz chcą się kochać na spokojnie, innym razem wpadają w szał uniesień i zadziwiają swoim wyuzdaniem oraz szaleństwem. W każdym przypadku jednak priorytetem jest dla nich własna przyjemność. Zawsze i wszędzie, bezwarunkowo.

6. Wodnik 

W przypadku pani Wodnik spontaniczny seks w miejscu publicznym nawet nie wchodzi w grę. Jednak jeśli już znajdziecie się razem w łóżku, możesz liczyć na to, że zajmie się tobą tak, że będziesz to jeszcze długo wspominał. Kobieta Wodnik doskonale wie, jak zadowolić mężczyznę i to właśnie na nim się skupia - niestety ze szkodą dla własnych doznań.

5. Skorpion

Jeśli twoja partnerka jest spod znaku Skorpiona, jesteś szczęściarzem. Taka kobieta w łóżku zamienia się bowiem w prawdziwą diablicę. Warunek? Musisz dorównać jej temperamentem. Inaczej ona szybko z ciebie zrezygnuje. Spodziewaj się, że ze swojej szuflady szafki nocnej wyciągnie cały arsenał zabawek erotycznych. Bez urozmaiceń zanudziłaby się bowiem na śmierć. 

4. Rak

Pani spod znaku Raka uwielbia spontaniczny seks, szybkie numerki w różnych miejscach oraz wszelkie urozmaicone aktywności w łóżku. Jednocześnie szuka takiego kochanka, który zapewni jej rozkosz i szybko załapie, czego ona pragnie podczas seksu.

3. Bliźnięta

Ostatnie miejsce na podium, czyli brąz, wędruje do Bliźniąt. Nuda to słowo, które nie istnieje w ich słowniku. Taka partnerka świetnie nadaje się na kochankę, bo lubi dawać rozkosz. Dla niej w sypialni numerem jeden jest partner i jego potrzeby. Seks w parku, samochodzie czy w przebieralni - to właśnie to, co Bliźnięta lubią najbardziej. 

2. Koziorożec

Kochanka spod znaku Koziorożca to istna królowa w łóżku. Taka kobieta zaskoczy niejednego mężczyznę. Dzikość i namiętność? Proszę bardzo. Odrobina perwersji? Czemu nie! Kobiety spod znaku Koziorożca nie mają oporów przed tym, aby szczerze i otwarcie mówić o swoich zachciankach seksualnych. Dla nich nie ma tematów tabu.

1. Baran

Pierwsze miejsce bezapelacyjnie należy się kobietom spod znaku Barana. Można je określić jednym słowem: ogień! Są silne, pewne siebie, przebojowe i emanują seksapilem. Tak samo zachowują się na co dzień, jak i w łóżku. Dobrze wiedzą, czego chcą. Są idealnymi kochankami, ponieważ potrafią też doskonale wyczuwać potrzeby mężczyzn i zaspokajać ich.

Więcej o: