18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Poranny seks sprawi, że budzik nie będzie już postrachem. Dlaczego?

Nawet jeśli poranek jest dla ciebie synonimem pośpiechu, warto od czasu do czasu znaleźć chwilę na szybki numerek. Seks rano potrafi mieć zbawienne działanie, nie tylko poprawia humor, ale także dodaje energii i zapewnia uśmiech na twarzy przez cały dzień. Rozpoczynając dzień w taki sposób, budzik nie będzie już dla ciebie postrachem.

Dla większości osób, które każdego ranka muszą wstawać do pracy, dźwięk budzika bywa katorgą. A gdyby poranek zaczynać w znacznie przyjemniejszy sposób? Seks tuż po przebudzeniu zapewnia zastrzyk pozytywnej energii, wycisza i jednocześnie poprawia humor. Tak rozpoczynając dzień, budzik już nie będzie straszny.

Czy szybki numerek może rozpalać zmysły w stałym związku? Odpowiedź znajdziesz w poniższym wideo:

Zobacz wideo

Seks o poranku - zalety 

Dlaczego poranny seks to taki dobry pomysł? To właśnie między szóstą a ósmą rano istnieje szansa na osiągnięcie najintensywniejszego orgazmu. Przyczyna leży w miłosnych hormonach, zarówno żeńskich, jak i męskich, które w tym czasie wprost szaleją w organizmie.

Jak twierdzą seksuolodzy, szybki numerek o poranku działa pobudzająco, odświeżająco i odmładzająco. Zapewnia również wyrzut endorfin, które poprawiają nastrój. Poranny seks warto uprawiać szczególnie jesienią i zimą, gdyż produkowane w trakcie zbliżenia hormony wzmacniają odporność, chroniąc przed infekcjami.

Poranny seks - jak znaleźć na niego czas?

Poranek pracujących osób zazwyczaj wygląda tak, że tuż po dźwięku budzika, w pośpiechu udajemy się do łazienki i wybiegamy z domu trzymając w ręce kubek z kawą. Czy w takim razie poranny seks jest luksusem zarezerwowanym tylko dla sławnych, bogatych albo bezrobotnych? Niekoniecznie! Coraz więcej osób ma nienormowany czas pracy i nie musi przychodzić na konkretną godzinę lub prowadzi własny biznes i sami są sobie szefami. Co w przypadku, kiedy jednak mamy określone godziny pracy? Wówczas możemy od czasu do czasu ustawić budzik 30 min wcześniej, a mając w myślach perspektywę takiego poranka, chętnie obudzimy się nieco szybciej.

I choć na początku może ci się wydawać, że to nie dla ciebie, bo rano nie masz nawet czasu wykonać porządnego makijażu, to kiedy spróbujesz, może okazać się, że jesteś w tak dobrym humorze po porannych igraszkach i cały dzień układa się lepiej, że wprowadzisz seks do swojej porannej rutyny. Kiedy następnym razem nadarzy się okazja do porannego seksu, nawet się nie zastanawiaj!

Więcej o: