Który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje? Sprawdź, z kim możesz stworzyć najlepszy związek

Niektóre znaki zodiaku bardziej do siebie pasują, inne zaś mniej. Z którym stworzysz poważny, długotrwały i szczęśliwy związek? Podpowiadamy. Dowiedz się, który znak zodiaku najbardziej do ciebie pasuje.
Zobacz wideo

Zastanawiasz się, który znak zodiaku będzie najbardziej do ciebie pasował i z którym stworzysz idealny związek? Tego dowiesz się z naszego tekstu. Traktuj go jednak z przymrużeniem oka.

Baran

Dla Barana najlepszym partnerem będzie Wodnik. Dlaczego? Para takich znaków zodiaku będzie dobrze dopasowana przede wszystkim pod względem emocjonalnym oraz pod względem temperamentu.

Byk

Byk plus Rak równa się wielka miłość. Nie, to nie żart. Osoby spod tych znaków różnią się pod względem charakterów, ale to właśnie najbardziej przyciąga je do siebie. Przeciwieństwa.

Bliźnięta

Bliźnięta są w stanie stworzyć prawie idealny związek z Wagą. Będzie to relacja oparta przede wszystkim na przyjaźni oraz wzajemnym konsensusie.

Rak

Najlepszy dla Raków będzie partner spod znaku Skorpiona. Te znaki zodiaku będą się dobrze dopełniać w związku. Oba angażują się w relację, chcąc jednocześnie czerpać z niej jak najwięcej przyjemności.

Lew

Lew stworzy najlepszy związek z innym Lwem. A to dlatego, że z jednej strony takie znaki zodiaku potrafią same sobie zorganizować czas, a z drugiej pragną również czułości i obecności drugiego człowieka.

Panna

Dla Panny najlepszym partnerem będzie inna Panna. Taki związek będzie wzorem wzajemnego zrozumienia i umiejętności pójścia na kompromis.

Waga

Do Wag pasują Bliźnięta. Taki związek będzie oparty przede wszystkim na partnerstwie i dialogu. Dzięki temu kłótnie w nim będą naprawdę rzadkością.

Skorpion

Skorpion i Rak to doskonałe połączenie. Te znaki zodiaku będą się dobrze dopełniać w związku. Oba angażują się w relację, chcąc jednocześnie czerpać z niej jak najwięcej.

Strzelec

Strzelec i Lew to idealne połączenie, jeżeli chodzi o związki. Taka para potrafi się dobrze razem bawić, ale też daje sobie silne poczucie bezpieczeństwa w związku.

Koziorożec

Koziorożec szczęście w związku znajdzie z innym Koziorożcem. Parę tę połączą podobieństwa, zarówno charakterologiczne, jak i w kwestii podejścia do życia.

Wodnik

Wodnik powinien szukać partnera wśród Baranów. Taka para będzie bardzo dobrze dopasowana emocjonalnie. Dzięki temu stworzy związek oparty na podobieństwie, częstych rozmowach i podobnych charakterach.

Ryby

Najlepszy dla Ryb będzie partner spod znaku Bliźniąt. Dlaczego? Te znaki zodiaku mają bowiem podobną wrażliwość, poziom empatii i zrozumienia drugiego człowieka. 

Więcej o: