Zbadano, kiedy najczęściej ludzie zdradzają, a kiedy najrzadziej. Będziecie zaskoczeni!

Popularny brytyjski portal randkowy przeanalizował dane swoich użytkowników. Na ich podstawie sprawdził, w jakich miesiącach najczęściej dochodzi do zdrad, a w jakich najrzadziej.

IllicitEncounters.com to bardzo popularny w Wielkiej Brytanii serwis randkowy. Jego właściciele postanowili sprawdzić, kiedy ludzie najczęściej zdradzają. Będzie zaskoczeni wynikami ich analiz i obserwacji. Czytajcie dalej.

Po czym poznać, że mąż nas zdradza? Wcale nie jest to trudne:

Zobacz wideo

Kiedy ludzie najczęściej zdradzają?

Jak wynika z badań, przeprowadzonych przez portal IllicitEncounters, najwięcej zdrad ma miejsce zimą, głównie w styczniu oraz w lutym. Na trzecim miejscu w tym niechlubnym rankingu uplasował się grudzień. Do takich wniosków doszedł popularny brytyjski serwis, po przeanalizowaniu danych 50 tysięcy osób z Wielkiej Brytanii, którzy rejestrowali się na ich portalu.

W styczniu odnotowano aż 24-procentowy wzrost liczby pozwów złożonych o rozwód. Portal sugeruje, że ma na to również wpływ stres, związany ze świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem.

Pary coraz częściej postrzegają styczeń jako ten czas, w którym można zacząć od nowa i rozpocząć romans

- sugeruje Jessica Leoni z IllicitEncounters.com.

Dlaczego ludzie najczęściej zdradzają zimą?

Dlaczego ludzie najczęściej zdradzają właśnie podczas zimowych miesięcy? Prawdopodobnie duży wpływ ma na to pogoda. Ponure i chłodne dni, do tego długie noce. Co więcej zdaniem twórców badania to właśnie zimowe miesiące są najbardziej przygnębiające, dlatego ludzie starają się jakoś pocieszać i szukać dodatkowych atrakcji i pozytywnych emocji w życiu.

Kiedy ludzie najrzadziej zdradzają?

Co ciekawe, z tych samych danych wynika również, że miesiącem, w którym najrzadziej dochodzi do zdrad, jest sierpień. Niewiele więcej jest w lipcu.

Więcej o: