18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Podczas zbliżeń przejmujesz się fałdką na brzuchu? Niepotrzebnie! Oto rzeczy, które nie mają dla niego znaczenia w sypialni

Podczas zbliżeń z partnerem przejmujesz się cellulitem, fałdką na brzuchu czy nieogolonymi nogami? Zupełnie niepotrzebnie. Twój ukochany zapewne nie ma nawet pojęcia czym jest cellulit, a podczas intymnego momentu z pewnością jesteś dla niego idealna. Oto rzeczy, które komplenie nie mają dla mężczyzny znaczenia w sypialni. Nigdy więcej nie zaprzątaj sobie nimi głowy!
Zobacz wideo Szybki numerek w stałym związku może rozpalić wygasły piec?

Zamiast cieszyć się bliskością i wyjątkową chwilą z partnerem, myślisz o tym, czy on nie zauważy fałdki na brzuchu, cellulitu na udzie lub nie będą mu przeszkadzać odrastające włoski na nogach? Gwarantujemy ci, że podczas zbliżeń w sypialni, on nawet przez chwile się nad tym nie zastanawia. Mało tego, większość mężczyzn nie ma pojęcia, czym jest cellulit! Zamiast zaprzątać sobie głowę zbędnymi myślami, weź przykład ze swojej drugiej połówki i ciesz się intymną chwilą oraz czerp z niej jak najwięcej przyjemności. Oto rzeczy, które nie mają dla niego znaczenia w sypialni. Sprawdź i nigdy więcej się nimi nie przejmuj!

Fałdki na brzuchu czy cellulit

Na ciele kobiety, niezależnie od rozmiaru, w niektórych pozycjach pojawiają się fałdki i jest to absolutnie normalne. Niestety, wyidealizowane obrazki kobiecego ciała, które lansowane są przez wiele magazynów oraz social media sprawiają, że kobiety wpędzają się w kompleksy. Pamiętaj, że to, co najczęściej widać w mediach jest efektem pracy grafików. Myślisz, że mężczyzna przejmuje się odstającym brzuszkiem czy jakąś nierównością swojej skóry? Absolutnie nie! Co więcej, podczas łóżkowych zabaw, nie dostrzega ich również u ciebie. Dla niego twoje ciało jest idealne i z pewnością nic by w nim nie zmienił.

Odrastające włoski na nogach

Unikasz zbliżenia ze względu na to, że nie masz idealnie gładkich nóg? Możesz być pewna, że on nawet tego nie zauważy. Następnym razem, zamiast rozmyślać nad tym lub gnać do łazienki golić nogi, wrzuć na luz i daj się ponieść chwili.

Bawełniana bielizna zamiast zmysłowej koronki

Nie da się ukryć, że wiele kobiet lubi rozpalić zmysły swojego mężczyzny seksowną bielizną. Jednak nie oszukujmy się, która z nas chodzi każdego dnia w koronkowych figach czy stringach - nie jest to ani wygodne, ani zdrowe dla naszych miejsc intymnych. Choć noszona przez większość z nas na co dzień bawełniana bielizna nie jest najbardziej ponętna, to kiedy ukochany ma na ciebie ochotę, nawet nie zwróci uwagi na rodzaj bielizny, którą masz na sobie.

Brak porannej toalety

Choć moment tuż po wstaniu nie jest idealnym momentem na miłosne uniesienia i mija się z tym, co najczęściej zobaczyć możemy na filmach, to jeśli przed zbliżeniem pobiegniemy do łazienki, wziąć prysznic, umyć zęby i może jeszcze wykonać makijaż, to magia porannego, spontanicznego seksu zniknie. Zamiast przejmować się brakiem porannej toalety pamiętaj, że przecież twój ukochany też dopiero się obudził.

Więcej o: