Są małżeństwem, ale sypiają z innymi. Znany aktor opowiedział o szczegółach relacji z żoną

- Małżeństwo nie może być dla nas więzieniem. Nie polecam takiego rozwiązania każdemu - powiedział Will Smith podczas wywiadu. Znany aktor wyznał również, że choć z żoną tworzą związek małżeński, to każde z nich spotyka się również z innymi osobami.
Zobacz wideo Oni byli kiedyś razem. Zapomniane związki show-biznesu

Will Smith i Jada Pinkett-Smith są małżeństwem od 1995 roku i wspólnie mają dwójkę dzieci (23-letniego Jaydena oraz 21-letnią Willow), które również rozwijają swoją karierę w Hollywood. Choć ich związek jest dość burzliwy, trwają w nim do dziś. O poważnym kryzysie w ich małżeństwie zrobiło się głośno jakiś rok temu, kiedy to Jada Pinkett-Smith przyznała się do zdrady mówiąc w wywiadzie, że wdała się w relację z 20 lat młodszym wokalistą Augustem Alsiną, z którym wcześniej utrzymywała przyjacielskie relacje. Okazało się, że w tamtym czasie Will Smith i Jada Pinkett-Smith byli w separacji, a ich małżeństwo wisiało na włosku. Mimo wszystko postanowili jednak zostać ze sobą.

Will Smith szczerze o swoim małżeństwie: "Daliśmy sobie nawzajem zaufanie i wolność"

Will Smith wziął ostatnio udział w sesji okładkowej magazynu "GQ", przy okazji której udzielił wywiadu na temat swojego małżeństwa, w którym wytłumaczył m.in. jak obecnie wygląda ich relacja. Wywiad ukazał się w październikowym numerze "GQ". Znany aktor wytłumaczył, że w pewnym momencie zdecydowali z żoną, że nie będą praktykować monogamii, dając sobie przestrzeń do spotykania z innymi. Wyznał również, że przez większość czasu żyli w monogamicznym związku, bo wówczas tego pragnęli, jednak nie uważają tego za idealne rozwiązanie w relacji damsko-męskiej. Stąd zmiana i model związku, który praktykują obecnie.

Daliśmy sobie nawzajem zaufanie i wolność w wierze, że każdy z nas musi odnaleźć własną drogę. Małżeństwo nie może być dla nas więzieniem. Nie polecam takiego rozwiązania każdemu. Ale doświadczenie wolności i bezwarunkowego wsparcia, które sobie daliśmy, jest dla mnie najprawdziwszą definicją miłości

- wyznał Will Smith.