Są małżeństwem, ale sypiają z innymi. Znany aktor opowiedział o szczegółach relacji z żoną

- Małżeństwo nie może być dla nas więzieniem. Nie polecam takiego rozwiązania każdemu - powiedział Will Smith podczas wywiadu. Znany aktor wyznał również, że choć z żoną tworzą związek małżeński, to każde z nich spotyka się również z innymi osobami.
Zobacz wideo Oni byli kiedyś razem. Zapomniane związki show-biznesu

Will Smith i Jada Pinkett-Smith są małżeństwem od 1995 roku i wspólnie mają dwójkę dzieci (23-letniego Jaydena oraz 21-letnią Willow), które również rozwijają swoją karierę w Hollywood. Choć ich związek jest dość burzliwy, trwają w nim do dziś. O poważnym kryzysie w ich małżeństwie zrobiło się głośno jakiś rok temu, kiedy to Jada Pinkett-Smith przyznała się do zdrady mówiąc w wywiadzie, że wdała się w relację z 20 lat młodszym wokalistą Augustem Alsiną, z którym wcześniej utrzymywała przyjacielskie relacje. Okazało się, że w tamtym czasie Will Smith i Jada Pinkett-Smith byli w separacji, a ich małżeństwo wisiało na włosku. Mimo wszystko postanowili jednak zostać ze sobą.

The Best of New Beauty Ruszył plebiscyt "The Best of New Beauty 2021". Głosujcie na swoich ulubieńców

Will Smith szczerze o swoim małżeństwie: "Daliśmy sobie nawzajem zaufanie i wolność"

Will Smith wziął ostatnio udział w sesji okładkowej magazynu "GQ", przy okazji której udzielił wywiadu na temat swojego małżeństwa, w którym wytłumaczył m.in. jak obecnie wygląda ich relacja. Wywiad ukazał się w październikowym numerze "GQ". Znany aktor wytłumaczył, że w pewnym momencie zdecydowali z żoną, że nie będą praktykować monogamii, dając sobie przestrzeń do spotykania z innymi. Wyznał również, że przez większość czasu żyli w monogamicznym związku, bo wówczas tego pragnęli, jednak nie uważają tego za idealne rozwiązanie w relacji damsko-męskiej. Stąd zmiana i model związku, który praktykują obecnie.

Brooke z Mody na sukces skończyła 60 lat. Aktorka zachwyca promiennym wyglądem i zgrabną sylwetką Brooke z "Mody na sukces" skończyła 60 lat. Jak teraz wygląda aktorka?

Daliśmy sobie nawzajem zaufanie i wolność w wierze, że każdy z nas musi odnaleźć własną drogę. Małżeństwo nie może być dla nas więzieniem. Nie polecam takiego rozwiązania każdemu. Ale doświadczenie wolności i bezwarunkowego wsparcia, które sobie daliśmy, jest dla mnie najprawdziwszą definicją miłości

- wyznał Will Smith.