Który znak zodiaku najlepiej nadaje się na kochanka?

Może cię to rozśmieszy, ale nasze mamy i babki dobierały sobie partnerów pod kątem znaków zodiaku. To, czy mężczyzna jest Skorpionem, Rybą czy, nie daj Boże, Koziorożcem, miało odpowiedzieć na pytanie o zgodność i charakterów i szansę na ułożenie sobie życia.

Dzisiaj zdecydowanie większą popularnością cieszy się jednak nie związek znaków zodiaku z osobowością, lecz... z seksualnym temperamentem. Czy wiesz, że to, czy twoje pożycie seksualne będzie udane, zależy właśnie od układu planetarnego? Tak przynajmniej twierdzą astrologowie. Nawet jeśli do końca nie wierzysz, że znaki zodiaku coś łączy z seksem, warto wiedzieć, jakie zdaniem astrologów są upodobania Skorpiona, Byka czy Panny. Może się okazać, że fantazje twojego partnera nieco cię zszokują, zmartwią albo wręcz przeciwnie - niezmiernie ucieszą.

Baran - nie jest to typ uległego Romea, a raczej Indiany Jonesa czy Jamesa Bonda. Zna swoją wartość i pozostaje niewzruszony na umizgi przypadkowych panienek. To on dyktuje warunki, nie da się złapać w sieć - nie próbuj więc żadnych sztuczek w stylu: przez przypadek na niego wpadasz w muzeum lub ślesz mu anonimowe maile. Za to, jak uda ci się zaskarbić jego łaski i zdobyć zaproszenie do jego sypialni, możesz liczyć na niezapomniane doznania. Z takim facetem można spędzić w sypialni okrągły miesiąc. Ale uwaga! Po początkowej fascynacji może okazać się, że nie jest w twoim typie i że zaczyna popadać w rutynę. Baranie zdolności są bowiem ograniczone.

Byk - ach, ten Byk... Trudno o bardziej czarującego faceta. No, może z wyjątkiem Skorpiona, ale o tym nieco później. Zabójczo przystojny, posiadający to "coś" szczególnego. Doskonale zdaje sobie sprawę, że kobiety szaleją na jego punkcie, ale nie pokazuje tego. Nie jest typem don żuana. Jako jeden z nielicznych znaków zodiaku wyznaje zasadę, że seks należy uprawiać tylko z osobą, którą się kocha. Czyż to nie rozbrajające?

Bliźnięta - z nim nie masz co liczyć na przelotny seks. Na pójście do łóżka decyduje się bardzo, bardzo długo. To taki facet, który będzie trzymał cię przez pierwsze randki za rękę, a dopiero po jakimś miesiącu pocałuje cię w usta... i spłonie przy tym jak róża... Tak, tak, to taki właśnie rycerz na białym koniu, który będzie latami zabiegał o twoje względy, a do boju ruszy dopiero wtedy, gdy mu to wyraźnie zasygnalizujesz.

Koziorożec - klasyczny singiel, jednak z zamiłowaniem do rzadkich, aczkolwiek intensywnych stosunków. Kobiety łapie na tzw. gadane - jak nikt potrafi oczarować damskie towarzystwo. Będzie ci prawił takie komplementy, że pójdziesz za nim do łóżka jak w ogień. Na przelotny romans - kandydat wymarzony, na stały związek - niekoniecznie. Ostry, ale rzadki seks i zero czułości - która kobieta na dłuższą metę to wytrzyma?

Lew - jeśli ma do wyboru seks w wersji soft i hard, zawsze wybierze ten drugi. To wielbiciel mocnych wrażeń. Wymagający, trudno go zadowolić. Potrzebuje mocnych bodźców, np. tego, żeby partnerka przebrała się w fikuśny fartuszek. Typowy dominant znany ze swoich podbojów i skłonności do częstych zmian. Także kobiet.

Panna - istny ogier. Z nim nigdy nie będziesz narzekać na nudę i rutynę w sypialni. Jedyne na co możesz narzekać, to... brak siły. Nie licz jednak na udany związek. Panna jest bardzo dobra w łóżku, ale niestała w uczuciach. Na męża i ojca to zdecydowanie najgorszy z możliwych kandydatów.

Rak - perfekcjonista. Za wszelką cenę chce dogodzić kobiecie. Na szczęście doskonale wie, jak tego dokonać.

Ryby - łasy na czułości, bardzo wrażliwy i delikatny. Dobrze się czuje w łóżku, woli typ kobiet, które trzeba zdobywać. Jeśli już idzie na całość, to raczej wtedy, gdy zakłada dłuższy związek. Przygodne znajomości są nie dla niego.

Skorpion - podrywacz, tzw. erotoman gawędziarz. Dużo gada, mało robi. Będzie przechwalał się swoimi miłosnymi podbojami, ale wszystko należy podzielić przez trzy. Jest dobry w gadce, jednak w sypialni zazwyczaj wychodzi na jaw jego nieudolność.

Strzelec - rutyniarz i nudziarz. Zero wyobraźni, jedna pozycja, zdecydowanie woli, żeby to kobieta przejęła stery.

Waga - potrzebuje czasu, żeby się zaangażować emocjonalnie i dopiero wtedy decyduje się na seks. Faceci spod tego znaku uchodzą za leniwych i niedojrzałych w sferach seksu.

Wodnik - wulkan energii. Seks w jego wydaniu to niekończąca się seria pomysłów, od których może zakręcić się w głowie. Kocha się powoli, jest mistrzem w przedłużaniu gry wstępnej. Lubi nowinki.

Więcej o: