Miłosne związki maja z wrześniem

W książce "Tao miłości i seksu" jej autor Jolan Czang poświęca cały rozdział współżyciu par znacznie różniących się wiekiem.

Wiek mało się liczył

W społecznościach starochińskich nie przywiązywano do wieku takiego znaczenia, jak w dzisiejszych czasach, a 65-letni ludzie obojga płci z łatwością mogli znaleźć 20- lub 30-letnich partnerów.

Związek młodej kobiety ze starszym mężczyzną

Ma on liczne zalety.

Po pierwsze - starszemu mężczyźnie potrzeba więcej czasu na osiągnięcie erekcji, stąd też prawdziwym błogosławieństwem stanie się dla niego miłość z kobietą, której pochwa szybko i obficie wypełnia się śluzem. Kobieta zaś dostrzeże więcej uroku i zalet w łagodnym i spokojnym zachowaniu starszego kochanka niż w gwałtownym podnieceniu młodego mężczyzny, jego nagłej erekcji, ostrym wprowadzeniu członka i szybkim uwolnieniu nasienia.

Po drugie - młoda kobieta przez dłuższy czas zachowuje wilgotność pochwy. Powolny start łączy się z jeszcze łagodniejszym finiszem, a takie zachowanie mężczyzny może wprawić kobietę w stan ekstatycznej rozkoszy. Wielu młodych i niedoświadczonych mężczyzn nie potrafi tego dokonać.

Po trzecie - młode kobiety roztaczają wokół siebie naturalny aromat młodości, który silnie podnieca starszych mężczyzn. Ci zaś stwarzają atmosferę spokoju i zaufania, co nie jest mocną stroną niedoświadczonych młodzieńców.

Czwarta zaleta - młoda kobieta ma znacznie węższą pochwę, co działa szczególnie podniecająco na starszego kochanka, który będzie wiedział, jak powstrzymać wytrysk. W tej samej sytuacji młody mężczyzna może mieć poczucie dużego ryzyka lub nawet pułapki. Wielu starszych mężczyzn bogate doświadczenie nauczyło, że w miłości smutek przeplata się z radością. Wraz z upływem lat poznali walory dobrego serca i docenili czułość. Dla wielu dziewcząt to właśnie stanowi największą atrakcję.

Związek starszej kobiety z młodym mężczyzną

Starsza kobieta problemy seksualne młodego mężczyzny traktuje z większą wyrozumiałością i życzliwością niż jego rówieśnica, co w przypadku nieśmiałych i niepewnych siebie mężczyzn przyczynia się do poprawy ich samopoczucia w kontaktach z kobietami. Młodzi mężczyźni osiągają erekcję niemal natychmiast, gdy tylko ogarnie ich podniecenie seksualne.

Widok pełnej erekcji u młodego człowieka oraz możliwość pieszczenia nabrzmiałego i napiętego yu heng może podniecić starszą kobietę do takiego stopnia, że ilość wydzielanej przez nią esencji pozwoli im na długotrwałe i namiętne kochanie. Starszy mężczyzna nie byłby w stanie dostarczyć jej tak intensywnych przeżyć.

Młodzi mężczyźni decydują się na związek ze starszą kobietą z tych samych względów, dla których młode kobiety wolą kochać się ze starszymi mężczyznami. Zasadniczym powodem jest łagodność i doświadczenie starszych kobiet.

Niektórzy mężczyźni z przyjemnością dają się otoczyć macierzyńską troskliwością przez starszą kobietę, a połączenie macierzyńskiej miłości z erotyzmem może mieć nieodparty urok.

Więcej o: