Wodnik 21.01-18.02

Tak jak we wszystkim, tak i w miłości osoby spod znaku Wodnika są niekonwencjonalne i oryginalne. Podchodzą do uczuć i seksu z dystansem i lubią w tej dziedzinie eksperymentować. Nie znoszą zazdrości, potrzebują dużo wolności i niezależności w związku. Lubią mieć wielu przyjaciół obojga płci.

Tak jak we wszystkim, tak i w miłości osoby spod znaku Wodnika są niekonwencjonalne i oryginalne. Podchodzą do uczuć i seksu z dystansem i lubią w tej dziedzinie eksperymentować. Nie znoszą zazdrości, potrzebują dużo wolności i niezależności w związku. Lubią mieć wielu przyjaciół obojga płci. Nie czują się dobrze z silnymi emocjami i uczuciami. Mogą być odbierane przez innych jako osoby chłodne, nieprzystępne, odnoszące się do wszystkiego z rezerwą. Ich postawa może wydawać się zbyt bezosobowa. Są zdolne do platonicznej przyjaźni bez zaangażowania emocjonalnego. W związkach mogą doświadczać wielu nieoczekiwanych zmian. Mogą wiązać się z osobami zupełnie różnymi od siebie lub różniących się znacznie wiekiem.

Ich stosunek do seksu jest bardzo nowoczesny i eksperymentalny. Są otwarte na wszelkie pomysły w tej dziedzinie, bardzo niekonwencjonalne. Nie wykazują jednak silnych potrzeb w tym zakresie. Na partnerze wywierają wrażenie głównie przy pomocy umysłu i inteligencji. W partnerze również cenią umysł i intelekt. Mogą być nieobliczalne.

Do połowy lutego Wodniki będą bardzo towarzyskie, rozmowy z partnerem będą przebiegać bez zakłóceń, niemniej jednak trudno będzie liczyć na zrozumienie, gdyż Wodniki będą za bardzo wybiegać w przyszłość, snuć mało realne wizje i od końca zaczynać wszelkie przedsięwzięcia. W kwietniu szczególnie trudno będzie im się dogadać z bliskimi osobami, bo będą poirytowane, przesadnie nerwowe, a sprawy doczesne za bardzo będą im się dawały we znaki. W pierwszej połowie maja będą miały trochę lepszy czas dla miłości, mogą wtedy poznawać nowych ludzi, a relacje z partnerem dobrze będą się układać. Wakacje to będzie trudny czas, nie dość, że trudno będzie o urlop i będą Wodniki męczyć się w pracy, to jeszcze mało będą miały czasu dla swojego partnera. Dopiero od połowy sierpnia do końca września będzie wreszcie czas na miłość i możliwość poznania życiowego partnera.

Walentynki

Walentynki będą dla Wodników okazją do spotkań towarzyskich, nawiązania znajomości z osobą, która już od dawna robiła na nich wrażenie.

Więcej o: