Ryby 19.02-20.03

Ryby to osoby, które potrafią wczuć się w położenie innych i rozumieć ich cierpienia. Są wrażliwe, emocjonalne i idealistyczne. Uczucia wyrażają łagodnie, są zdolne do bezinteresownego dawania.

Ryby to osoby, które potrafią wczuć się w położenie innych i rozumieć ich cierpienia. Są wrażliwe, emocjonalne i idealistyczne. Uczucia wyrażają łagodnie, są zdolne do bezinteresownego dawania. Są szalenie uczuciowe. Lubią marzyć i fantazjować. Łatwo jest je uwieść i wykorzystać. Łatwo też o rozczarowania w związkach. Mają tendencję do idealizowania miłości oraz partnera, a ich niepewność i reakcje ucieczkowe mogą utrudniać tworzenie trwałych związków. Trudno jest wydobyć od nich zapewnienie miłości i trudno jest im podjąć decyzję o pozostaniu w związku na stałe. Niekoniecznie są stałe w związkach - wynika to ze współczucia wobec innego człowieka i pragnienia niesienia pomocy osobiście.

Są romantykami pogrążonymi w świecie marzeń. Na ich energię fizyczną i seksualną wpływ mają sny, nastroje i emocje. W seksie lubią dodatkowe wrażenia zmysłowe. Trudno im wyrazić w słowach, czego by chciały. Mogą pociągać je związki lub romanse otoczone tajemnicą. Mają w sobie pewną miękkość i wrażliwość, którą potrafią wyrażać na zewnątrz, nie tracąc przy tym energii i pewności siebie.

Na przełomie lutego i marca Ryby będą marzyć o wyśnionym partnerze, natomiast w życiu trudno im się będzie zdecydować, który z adoratorów jest tym właściwym. W kwietniu zejdą z obłoków na ziemię i uczucia ulokują w kimś rokującym największe nadzieje. W maju będą wyjątkowo kapryśne i trudno będzie partnerom z nimi wytrzymać. Wakacje nie będą sprzyjać miłosnym zabiegom, Ryby będą, wyjątkowo jak na nie, skupione na pracy i rodzinie. Jesienią będą Ryby bardzo erotycznie nastawione, w stałych związkach miłość będzie rozkwitać, noce będą niezwykle upojne, a wolne Ryby spotkają wtedy wymarzoną osobę na całe życie.

Walentynki

Walentynki będą dniem spełniania marzeń dla Ryb, dostaną kartkę walentynkową od ukochanej osoby, będą miały wrażenie, że śnią na jawie.

Więcej o: