Strzelec 23.11-21.12

Strzelce kochają swoją wolność i niezależność. Cechuje je idealistyczne podejście do związków partnerskich. Nie potrafią zaakceptować realiów życia codziennego w związku, nie lubią teraźniejszości.

Wolą uciekać w idealistyczne wyobrażenia o tym, jaki związek i ludzie mogliby być. Trudno jest im poprzestać na jednym związku i zaakceptować i jasne i ciemne strony bycia w związku. Przeszkadza im to w ustanawianiu pełnych, satysfakcjonujących związków. Uczucia wyrażają entuzjastycznie i swobodnie. Są bardzo szczere, czasem wręcz nietaktowne. Nie obdarzają ludzi pochlebstwami i pochwałami, tylko mówią po prostu, co myślą.

W związku potrzebują wiele wolności i niezależności, możliwości podróżowania, zaznawania wielu przygód oraz badania nieznanych filozofii i religii. Są tolerancyjne i otwarte wobec miłości i romansów i dlatego mogą nie poprzestawać na jednym związku, mogą kochać więcej niż jedną osobę naraz. Potrzebują by ich partner wyznawał podobne do nich poglądy i filozofię życia. W partnerze widzą raczej przyjaciela czy kumpla do dobrej zabawy, kogoś, na kim można polegać, uczciwego, kto ma dobre chęci i intencje.

Strzelce przez pierwszą połowę roku będą mieć ogromny temperament, będą zabiegać o względy wielu osób płci przeciwnej, będą przeżywać ogniste romanse, ale raczej nie zaangażują się w stały związek. W lutym będą bardzo towarzyskie i będą poznawać mnóstwo nowych ludzi, w maju będą szczególnie rozproszone i niezdecydowane, kto im odpowiada. W drugiej połowie czerwca i lipcu będą zawzięcie romansować w czasie wakacyjnych wojaży, w każdym nowym miejscu z inną osobą. W sierpniu i wrześniu będą mieć chęć zagrzać gdzieś miejsce na dłużej, związać się z kimś i pomyślą o wspólnej z kimś przyszłości, ale dla większości z nich skończy się na myśleniu, a jesienią takie myśli całkowicie wyparują im z głowy, sama myśl o utracie wolności i niezależności będzie przyprawiać ich o dreszcze.

Walentynki

Walentynki dla Strzelców będą okazją do miłosnych podbojów, im więcej tym lepiej, będą chciały złapać za ogon wszystkie sroki w okolicy.

Więcej o: