Skorpion 24.10-22.11

Skorpiony to osoby emocjonalne, bardzo wrażliwe i przeżywające wszystko bardzo intensywnie. Wszystkie ich uczucia są bardzo intensywne, bez względu na to, czego dotyczą. Uczucia wyrażają w sposób namiętny, wszystko robią z pasją.

Mogą mieć problemy z realizacją potrzeb towarzyskich i miłosnych z powodu pewnej skrytości i braku zaufania do innych ludzi. Mają silną potrzebę ochrony siebie i sprawowania totalnej kontroli. Wzbudzają w innych skrajne reakcje, jednych silnie przyciągają, innych silnie odpychają. Nie tolerują, gdy ktoś nimi manipuluje lub usiłuje je zmienić. W związku potrzebują doznawać intensywnych uczuć i emocji, aby czuć bliskość z drugą osobą. Gdy brak jest intensywnej wymiany emocji mogą czuć się niezaspokojone. Są obdarzone bardzo silną seksualnością. Potrafią być bardzo zazdrosne i zaborcze, a zazdrość partnera jest dla nich dowodem zaangażowania. Cechuje je stałość uczuć i lojalność wobec partnera. Emanują silnym magnetyzm i erotyzmem. Ich energię fizyczną i seksualną pobudzają wyzwania i silne pragnienia.

Mają bardzo duże potrzeby seksualne, które są silnie powiązane z życiem emocjonalnym. Potrzebują doznawać bliskości i intensywności w seksie. Są bardzo namiętne. Romanse i doznania fizyczne są bardzo ważną częścią ich życia.

W pierwszej połowie roku Skorpiony będą rozdrażnione, często poirytowane, będą miały skłonność do wybuchów złości, co nie będzie sprzyjało miłości i w związkach Skorpionów może być trudno o porozumienie. Od połowy lutego do połowy marca ta tendencja ulegnie złagodzeniu, Skorpiony staną się łagodniejsze i rozmarzone, wtedy i o nastroje miłosne będzie łatwiej.

W okresie wakacji Skorpiony będą zajęte porządkowaniem swoich spraw, organizowaniem wakacji swoim bliskim i nie będą miały głowy do amorów. Za to jesień dla Skorpionów będzie szczególnie naładowana erotyzmem, namiętnością, romansami. Wolne Skorpiony przeżyją wtedy bardzo namiętny romans, a te pozostające w związkach muszą uważać, żeby nie narazić się na zazdrość partnera i zastanowić się czy warto ryzykować, może lepiej ten nastrój wykorzystać w związku.

Walentynki

Walentynki będą dniem nieporozumień, Skorpiony mogą się pokłócić z partnerem, po to, żeby potem bardzo namiętnie się z nim pogodzić.

Więcej o: