Waga 23.09-23.10

Osoby spod znaku Wagi są zwykle czarujące, o miłej powierzchowności. Mogą odznaczać się dużą urodą. W kontaktach z innymi starają się być sprawiedliwe, łagodne i bezstronne.

Ważne jest dla nich zachowanie spokoju, równowagi i harmonii w związkach z innymi ludźmi. Aby czuć się szczęśliwą w związku Waga potrzebuje współpracy i równego zaangażowania obu stron.

W miłości jest idealistką. Ma dość konwencjonalny stosunek do seksu i miłości. Może być dość chłodna, niezbyt zmysłowa i mało emocjonalna, ale równocześnie bardzo sentymentalna. Ważne są dla niej wszelkie gesty świadczące o zainteresowaniu jej osobą. Może mieć tendencję do omijania prawdy i nie wyrażania prawdziwych uczuć w imię zachowania spokoju, harmonii i przyjemności.

W seksie Waga może nie być zbyt namiętna. Interesuje ją raczej komunikowanie się i werbalizacja. Jest w tej dziedzinie raczej tradycjonalistą o bardzo wyrafinowanym stosunku do seksu. Pragnie, aby seks był osobistym, romantycznym przeżyciem, ale raczej konwencjonalnym.

Wagi będą bardzo towarzyskie do połowy lutego, będą poznawać dużo nowych ludzi, będą mnóstwo czasu poświęcać na rozmowy i pogaduszki. Druga połowa marca przyniesie im zwiększony temperament i większą potrzebę bycia w związku. Całą wiosnę będą poszukiwać odpowiedniego partnera wśród ogromnej rzeszy poznanych ludzi oraz dotychczasowych znajomych, ale o decyzję będzie trudno. W czasie wakacji poszukiwania przeniosą na plaże i deptaki znanych uzdrowisk, ale dopiero w sierpniu lub wrześniu los okaże się Wagom przychylny i trafią wreszcie na tę właściwą osobę i przeżyją miłość swego życia, która może zakończyć się przed ołtarzem. Jesienią zakochane Wagi oddadzą się namiętności, a te, które jeszcze będą same będą mogły poznać kogoś w drugiej połowie listopada.

Walentynki

Walentynki to będzie dla Wag okazja do nawiązania kontaktu z dawno niewidzianymi osobami, spędzą je na przyjacielskich rozmowach i liczeniu od ilu adoratorów dostały walentynkowe kartki.

Więcej o: