Panna 24.08-22.09

Osoby urodzone w znaku Panny czują emocjonalną potrzebę służenia innym oraz bycia uczynnym. Są bardzo niepewne siebie.

Zewnętrznie Wagi sprawiają wrażenie osoby opanowanej i spokojnej, podczas gdy wewnętrznie są wrażliwe, uczuciowe i współczujące innym. Aby czuć się dobrze potrzebują logiki i praktyczności. Lubią uprawiać analizę myślową i precyzyjnie dbają o szczegóły. Za bardzo się wszystkim przejmują. Są nieśmiałe i zwykle czekają na inicjatywę partnera. Bardzo ważna jest dla nich czystość i higiena i wymagają jej również od partnera. Mają skłonność do narzekania i krytykanctwa, co może przeszkadzać im w wyrażaniu uczuć i kontaktach emocjonalnych. Stale analizują wady i zalety partnera oraz samo uczucie. W wyrażaniu uczuć są nieśmiałe i skromne, a w miłości wierne, uczciwe i metodyczne.

W sprawach intymnych są bardzo zmysłowe, bardziej niż dają to po sobie poznać. Mogą mieć skłonność do purytanizmu. Ich energia fizyczna i seksualna może być ograniczona przez nadmierną skłonność do analizowania i krytykowania. Mają tendencję do oceniania i analizowania partnera i jego zachowań seksualnych oraz siebie, co prowadzi do obniżenia poziomu energii seksualnej.

Panny będą mocno poirytowane i trudne we współżyciu do połowy lutego, kiedy to Wenus wejdzie do znaku Ryb sprzyjającego miłości i aż do 8 marca będą oddawać się marzeniom o idealnym kochanku, trochę przychylniejszym okiem spojrzą na aktualnego adoratora lub partnera. W kwietniu poczują się bezpiecznie w swoim związku i w życiu, ale pod koniec kwietnia aż do połowy maja będą bardzo rozproszone i trudno będzie im nawiązać dobry kontakt z płcią przeciwną. W czasie wakacji będą nastawione bardzo rodzinnie i uczuciowo, wolnym Pannom łatwo wtedy będzie poznać kogoś miłego. Jesień będzie sprzyjać namiętności i zmysłowości, Panny spędzą miłe chwile w sypialni ze swoim partnerem, a wolne Panny mogą przeżyć w tym czasie romans.

Walentynki

Panny będą poirytowane walentynkowym szaleństwem, głośno będą dawać wyraz owej irytacji krytykując i święto i ludzi, ale dadzą się udobruchać, gdy same dostaną kartkę od ukochanej osoby.

Więcej o: