Lew 23.07-23.08

Osoby spod znaku Lwa wyrażają uczucia w sposób entuzjastyczny, ciepły, wylewnie i nieco teatralnie. Lubią dramatyzować. Są lojalne i hojne. Reagują impulsywnie i spontanicznie.

Lwy są otwarte, prawdomówne, szczere, przyjacielskie i od innych oczekują tego samego. Swoją wolę przeprowadzają w sposób często dramatyczny, gorący, ekspresyjny, nawet arogancki. Wyrażają się dynamicznie, bywają natarczywe i dominujące. Czyjeś uczucia przyjmują łaskawie i z dumą. Z powodu dumy łatwo jest je zranić przez odrzucenie. Gdy czyjeś słowa lub zachowanie spowodują ich brak szacunku, wszelkie uczucia wobec tej osoby wygasają. Osobę, którą kochają potrzebują szanować. Dobrze się czują, gdy są podziwiane. Potrzebują pochwał, dużo uznania i adoracji. Duma nie zawsze pozwala im na wyrażanie swoich pragnień.

Aby wyrażać swe uczucia potrzebują ciepła, serdeczności i uznania. Ich energia seksualna zostaje pobudzona, gdy ktoś zwróci na nie uwagę, okaże ciepło i zainteresowanie. Mają silny i stały popęd seksualny i duży temperament. Są bardzo namiętne i szybko się angażują w związki miłosne. Lubią flirty i romanse.

Do czerwca Lwy będą miały ogromny temperament, energia będzie je rozpierać, będą osiągać sukcesy w podbijaniu serc płci przeciwnej i zdobywać sławę cudownych kochanków. Ale nie będzie to czas na miłość, raczej na erotyczne podboje i Lwy pozostające w związkach powinny uważać, żeby nie wdawać się w romanse, bo mogą zranić swojego partnera. Wolne Lwy będą teraz sporo romansować, ale raczej trudno będzie im się zaangażować w stały związek.

W czerwcu i lipcu będą błyszczeć na każdym spotkaniu towarzyskim, na deptakach sławnych uzdrowisk i dancingach. A dopiero w sierpniu i wrześniu zdecydują się na stały związek, a nawet małżeństwo.

Jesień nie będzie sprzyjała romansom i miłości, Lwy staną się kłótliwe i poirytowane, partnerzy będą im się wydawać zbyt wymagający, będą miały poczucie, że nikt ich nie adoruje.

Walentynki

Walentynki spędzą Lwy bardzo towarzysko, będą wysyłać kartki walentynkowe do wszystkich nowo poznanych osób płci przeciwnej i równie dużo będą ich dostawać.

Więcej o: