Rak 22.06-22.07

Raki to osoby wrażliwe, sentymentalne, szczere i z dużą wyobraźnią. Ich wyobrażenie miłości jest trochę staroświeckie i tradycyjne.

Bardzo angażują się emocjonalnie w związkach i mogą się uzależniać od kochanej osoby lub starać się uzależnić partnera od siebie. Są opiekuńcze wobec bliskich im osób, partnera i dzieci. Potrzebują troszczyć się o innych i doświadczać troski. Dobrze się czują na łonie rodziny. Są zmysłowe, ale niezbyt namiętne. Okazują uczucia w sposób macierzyński i przez współodczuwanie, a nie przez namiętność. Bardzo łatwo je zranić, a doznane krzywdy zapamiętają do końca życia. Mogą mieć kilka sekretnych romansów, a małżeństwo mogą zawrzeć z kimś dużo starszym lub młodszym od siebie. Łatwo ulegają nastrojom, mają zmienne usposobienie. Są delikatne i empatyczne wobec partnera. Chcą czuć się komuś potrzebne.

Cechuje je silny popęd seksualny, ale są bardzo nieśmiałe i skryte, więc trudno jest dociec, czego naprawdę pragną i w jaki sposób można je zaspokoić. Aby się otworzyć na seks potrzebują czuć się w pełni akceptowane, kochane i bezpieczne. Nie lubią wulgarności i prymitywizmu.

Na przełomie lutego i marca Raki będą bardziej niż zwykle uczuciowe i empatyczne, będą tęsknić za nastrojowością, a wyobraźnia będzie im pomagać w wyobrażeniu sobie partnera marzeń. Będą też w tym czasie miały okazję kogoś takiego poznać, jeśli tylko uda im się wyjść ze skorupy i zaangażować w życie towarzyskie. W kwietniu będą mogły rozkoszować się byciem we dwoje. Na przełomie maja i czerwca uczucia znów rozkwitną, a wakacje upłyną w rodzinnym gronie. Od połowy września w związkach Raków będzie bardzo namiętnie, uczucia zapanują nad ich życiem, a wolne Raki mogą wtedy poznać kogoś bardzo ekscytującego i przeżyć bardzo burzliwy emocjonalnie romans, który być może przerodzi się w stały związek. Jesień będzie szczególnie sprzyjać rozwijaniu uczuć, romansom i miłości.

Walentynki

Walentynki będą dniem sprzyjającym miłości, Raki będą czuły się kochane jak nigdy, rozpieszczane przez partnera.

Więcej o: