Bliźnięta 22.05-21.06

Bliźnięta to osoby bardzo towarzyskie, rozmowne, dowcipne i czarujące. Mają silną potrzebę komunikowania się z innymi. Bliskość z innymi odczuwają wtedy, gdy mogą wypowiedzieć natychmiast swoje myśli i spostrzeżenia.

Bliźnięta mają dużą łatwość wyrażania się w mowie i piśmie, co pomaga im w nawiązywaniu bliskich kontaktów i więzi emocjonalnych. Cenią sobie dużą różnorodność i kontakt umysłowy, szczególnie w związkach. W ludziach pociąga je inteligencja i dowcip. Są bardzo zmienne, zmieniają często poglądy, myśli i uczucia. Szybko mogą znudzić się w związku, często i szybko zmieniają obiekt swoich pragnień. Często mogą nie być pewne, czego chcą, łatwo ulegają wpływom i dlatego mogą mieć skłonność do bycia w dwu lub więcej związkach jednocześnie, a potrzeba ciągłego urozmaicenia może powodować, że trudno jest im zawrzeć trwały, głęboki związek.

Ich energię fizyczną i seksualną pobudzają intelektualne rozmowy, wyobrażenia oraz nowe idee i pomysły. Wrażenie na płci przeciwnej starają się wywrzeć przy pomocy słów, chcą się pokazać jako inteligentne, wesołe, dowcipne. Potrafią budować nastrój za pomocą słów, po mistrzowsku uwodzić, ale nie są zbyt namiętne, bardziej interesuje je zdobywanie nowych doświadczeń, to, czego jeszcze nie przeżyły, bo szybko się nudzą.

To będzie bardzo korzystny rok dla Bliźniąt w sferze uczuć i miłości. Będą poznawać mnóstwo nowych ludzi, prowadzić bardzo ożywione życie towarzyskie, szczególnie na początku roku oraz w sierpniu i wrześniu. W tych miesiącach wolne Bliźnięta mogą poznać kogoś wysoce interesującego, o błyskotliwym umyśle, a znajomość ta może przerodzić się w stały związek. Natomiast Bliźnięta pozostające w związkach mogą w tym czasie przeżyć cudowny romans, ale muszą wziąć pod uwagę, że może się to zakończyć scenami zazdrości ze strony stałego partnera, bo jesień zapowiada się bardzo burzliwie w związkach. W pierwszej połowie roku Bliźnięta będą wyjątkowo pobudzone, płeć przeciwna będzie robić na nich kolosalne wrażenie, natomiast koniec roku okaże się nudny i mało atrakcyjny, głównie z powodu monotonnych zajęć i braku czasu na amory.

Walentynki

Walentynki będą szczególnie miłe, Bliźnięta dostaną największą ilość walentynkowych kartek ze wszystkich znaków zodiaku i równie dużo same ich wyślą.

Więcej o: