Baran 21.03-20.04

Osoby spod znaku Barana mają bardzo romantyczne usposobienie. Uczucia wyrażają w sposób bezpośredni, impulsywny i entuzjastyczny.

Nie cierpią zasad i konwencji. Mogą być mało subtelne, kochają raczej głową niż sercem. Są bardzo niezależne, cenią inicjatywę i indywidualność zarówno u siebie jak u innych. Są bardzo namiętne i nie potrafią grać miłości, albo kochają albo nie. Bywają nietaktowne, czasami wręcz brutalne w szczerości. Natomiast nie można posądzić ich o nieszczerość intencji. Bywają egoistami, ale jest to u nich nieświadome, nie zdają sobie sprawy, że kogoś ranią, dopóki nie zobaczą reakcji drugiej osoby. Energię fizyczną i popęd seksualny wyrażają impulsywnie i z pewnością siebie. U swoich partnerów cenią niezależność, ale mimo to w związku muszą rządzić.

Lubią fazę zdobywania partnera, a w małżeństwie mogą stać się nudni. Są dominujący, dynamiczni, długo aktywni seksualnie. Lubią uprawiać seks w każdym miejscu, im bardziej do tego nie przeznaczonym, tym dla nich bardziej atrakcyjnym. Lubią rzeczy szokujące i zakazane, a seks z nimi jest niezwykle ekscytujący. Są dobrymi kochankami i na pewno nie można się z nimi nudzić, dopóki jest to romans.

Do połowy czerwca Barany będą miały ognisty temperament za sprawą Marsa przebywającego w znaku Lwa. Będą w tym czasie bardziej niż zwykle romansowe, pociągać je będą miłosne przygody i erotyczne podboje, szczególnie silnie zaznaczy się ta tendencja w marcu. Nie będzie to jednak czas na miłość. Na początku roku Barany będą patrzeć zbyt racjonalnie by się zakochać. W marcu wolne Barany mogą poznać swoją drugą połowę, ale nie koniecznie od razu będą zdawać sobie z tego sprawę, mogą zakochać się na zabój, ale nie koniecznie na długo.

Wakacje upłyną Baranom pod znakiem robienia porządków, więc i na uczucia nie będzie miejsca. Natomiast jesień będzie sprzyjająca miłości, Barany znów staną się bardzo przebojowe, będą poznawać nowych ludzi, będą skłonne do wchodzenia w stałe związki, a w istniejących związkach będzie gorąco i namiętnie.

Walentynki

Walentynki - w tym dniu Barany będą bardzo towarzyskie i nastrojowe, będą miały łatwość dogadywania się z partnerem.

Więcej o: