Czas na randkę!

Osuszyłaś już ostanie łzy po rozstaniu a wizytę u fryzjera i kosmetyczki masz już za sobą? Świetnie! Czas na randkę!

Byś może wydaje Ci się, że nie ma nikogo ciekawego na horyzoncie, a wszyscy wokół są w szczęśliwych związkach. Zmień podejście i rozejrzyj się. Teraz jesteś wolna i możesz wykorzystać ten czas inwestując w siebie. Szybko okaże się, że świat jest pełen wartościowych i ciekawych ludzi z pasją, których nie dostrzegałaś ze względu na relację z byłym partnerem. Jest mnóstwo możliwości na zrealizowanie tego na co nie mogłaś sobie pozwolić będąc w związku! Do dzieła! Skorzystaj z tego!

1) Ile razy rezygnowałaś z babskich wieczorów, weekendowych wypadów za miasto, czy zakupów na rzecz kolejnego wieczoru z ukochanym oglądającym Eurosport? Teraz masz znakomitą szansę nadrobić zaległości. Namów długo zaniedbywaną przyjaciółkę na wspólną imprezę, zakupy czy wyjazd do Spa. Nagadajcie się za wszystkie czasy i odpocznijcie od zgiełku miasta.

2) Czas na kulturę! Będąc w związku, szczególnie na jego ostatnim etapie życie kulturalne zamykało się w ramach restauracja i kino raz na miesiąc? On wolał piłkę nożną a Ty teatr? Czas na artystyczną reaktywację! Przeglądaj portale, dodatki do gazet i zaproponuj znajomym cotygodniowy seans lub spektakl. Jeśli nikt nie ma ochoty, wybierz się sama. W XXI wieku nie ma obowiązku bywania w parze lub większej grupie.

3) Odśwież stare znajomości, Szczególnie te, które ucierpiały przez Twój związek. Świetny kumpel ze studiów przez którego Twój partner szalał z zazdrości z pewnością wybaczy Ci to, że na tak długo o nim zapomniałaś. Dodatkowo kto wie czy dzięki niemu nie poznasz kogoś interesującego?

4) Teraz właśnie jest możliwość realizacji tego o czym dawno myślałaś a nie miałaś odwagi wcielić w życie, bądź zbyt wiele poświęcałaś partnerowi! Spełnij swoje marzenie, choćby najbardziej ekscentryczne. Nie musisz od razu robić na siłę kursu spadochronowego lub skakać na bungie, ale warto zainwestować we własny rozwój. Może dawno planowany kurs fotografii, wspinaczki lub nurkowania? Może wolontariat lub zajęcia teatralne? Wszędzie masz szansę spotkać ciekawych ludzi, rozwinąć skrzydła i stać się przez to jeszcze bardziej interesująca dla innych.

5) Zaproponuj przyjaciółce wypad do klubu w którym odbywają się Fast Date. Szybkie randki to popularny na całym świecie wśród singli sposób na poznanie partnera lub znajomych. Odbywają się w wielu polskich miastach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Kielcach i Trójmieście. To dobra zabawa i szansa na spotkanie kogoś z poczuciem humoru.

6) A może przydałby Ci się dłuższy relaks? To doskonały czas na wykorzystanie zaległego urlopu. W Internecie znajdziesz wiele ofert wakacyjnych wyjazdów dla singli. Jeśli nie uda Ci się namówić koleżanki, zaryzykuj i wybierz się sama. Szybko okaże się, że nie tylko Ty masz za sobą nieudany związek, nabierzesz dystansu, poznasz nowych ludzi a przede wszystkim odpoczniesz.

7) Nikt interesujący nie wpadł Ci w oko? Od czego są portale randkowe? Jeśli myślisz, że szukanie partnera w Internecie to ostatni akt desperacji jesteś w błędzie! Mnóstwo wartościowych ludzi szuka tam swojej drugiej połówki, nie tracąc czasu na to, że być może ktoś się nimi zainteresuje w kolejce do kasy, czy w tramwaju. Załóż profil i pozwól toczyć się biegowi spraw, kto wie czy nie odezwie się ktoś kto jest wart Twojej uwagi.

8) Patrzysz już na swój były związek trzeźwym okiem, nabrałaś dystansu, poznałaś ciekawych ludzi, rozwinęłaś własne zainteresowania. Od Twojej ostatniej randki minęło dużo czasu, więc obawy przed nią są zrozumiałe. Nie zamartwiaj się. Od tamtego czasu naprawdę niewiele się zmieniło. Co prawda flirtowanie znacznie przeniosło się do sieci więc śmiało możesz założyć profil na portalu społecznościowym gdzie niezobowiązujące zaczepki traktowane są bardzo otwarcie i z przymrużeniem oka.

9) Nowym trendem w randkowaniu stały się także wspólne śniadania. Nie, nie, to nie jest to co myślisz. Po prostu zamiast zakrapianego drinkami wieczoru, który może się wymknąć spod kontroli modne stały się poranne spotkania przed pracą. To znakomity sposób by naładować akumulatory na cały dzień i wprowadzić się w świetny nastrój.

10) Boisz się, że wypadłaś z wprawy w sztuce jaką jest flirt? Nic bardziej mylnego! Mężczyźni nadal uwielbiają pewną dozę kobiecej tajemniczości. Podczas randki dawkuj mu informacje o sobie, ale nie udawaj twierdzy nie do zdobycia, to może zrobić więcej szkody niż pożytku. Gdy spotkasz się z kimś kto Cię zainteresuje wszystko potoczy się naturalnie. Kobiecości się nie zapomina.

Więcej o: