Wakacyjny seks: jakość ma znaczenie

O jakość seksu warto zadbać. W naszym poradniku kilka praktycznych rad, co zrobić, aby wakacyjny seks zyskał nie tylko na temperaturze i jakości, ale i na komforcie.

Kompleksy zostają w domu

W dniu wyjazdu na urlop najlepiej zapomnieć o wszystkich dodatkowych kilogramach i rozstępach. Wakacje powinny być urlopem nie tylko od pracy, stresu i domu, ale także od kompleksów. Nie zapominaj, że nic nie podnieca kochanka tak jak pewna siebie i swojego ciała partnerka.

Dobry pokój to podstawa

Jeśli wybierasz się na wakacje z dziećmi to nie zabiegaj o pokój z widokiem na morze czy ilość gwiazdek hotelowych. W zamian zarezerwuj dwupokojowy apartament, w którym dzieci będą miały oddzielny pokój. Inwestycja w odrobinę prywatności na wakacjach to najlepiej wydane pieniądze.

W namiocie

Na wakacjach pod namiotem na kilka rzeczy bezwzględnie trzeba zwrócić uwagę. Po pierwsze: należy powstrzymać się od pikantnych dialogów w trakcie. Po drugie trzeba robić to umiejętnie i raczej bez odważnych, akrobatycznych figur, a po trzecie należy być zawsze przygotowanym na to, że w każdej chwili może pojawić się intruz.

Dbaj o miejsca intymne

Przed spacerem, przed wyjściem na kolację zmień bieliznę na suchą. Wilgotny po kąpieli w morzy czy w basenie kostium kąpielowy może powodować podrażnienia i zaczerwienienia miejsc intymnych. Na wszelki wypadek zabierz ze sobą talk.

Kluby dla dzieci

Zanim wybierzesz się na wakacje dowiedz się czy ośrodek w którym się zatrzymacie organizuje zajęcie i pewną opiekę na dziećmi. Dobry nastrój, spokój i pewność, że nikt nie przeszkodzi to miła zapowiedz niezapomnianych chwil tylko we dwoje.

Rozmawiajcie jak przyjaciele

Seks z nieznajomym to marzenie wielu kobiet. Na wakacjach z partnerem jednak trudne do zrealizowania. Nie zapominaj jednak, że najlepszy kochanek to ten, który jest też twoim najlepszym przyjacielem.

Jedź, pij i kochaj się

Jedzenie, seks i dobre wino - czego chcieć więcej? Warto jednak - szczególnie na wakacjach typu all inclusive - nie przejadać się i nie upijać. Po sytej kolacji z dwoma deserami i butelkami wina, zamiast romantycznych momentów pozostanie jedynie niestrawność.

Spróbuj czegoś nowego

Nowa pozycja, pikantny poradnik dla par, gadżety z sex-shopu? Wakacje to najlepszy moment, aby do życie erotycznego wprowadzić innowacje. W seksie wszystko jest dozwolone, pod warunkiem, że nowości podobają się tak samo i tobie i partnerowi.

Zobacz wideo
Seks na wakacjach w twoim przypadku to:
Więcej o: