Konkurs "Codziennie pewna siebie w biznesie"

Kobieta.gazeta.pl WSPÓLNIE Z INSTYTUTEM PRZEMIANY I AKADEMIĄ KOBIET SUKCESU zapraszają do udziału w konkursie "Codziennie pewna siebie w biznesie". Wygraj udział w konferencji SUKCES NA START ORAZ SESJĘ INDYWIDUALNĄ Z TRENERKĄ ROZWOJU OSOBISTEGO.

Jeśli chcesz osiągać sukcesy w biznesie, bez pewności siebie ani rusz - przekonuje Patrycja Załug , autorka 21-dniowego programu "Codziennie Pewna Siebie", współorganizatorka projektu. I dodaje: dzięki codziennemu wzmacnianiu pewności siebie możemy skuteczniej osiągać swoje cele, a przede wszystkim realizować marzenia i żyć dobrym życiem.

Chcesz zwiększyć swoją pewność siebie? Teraz masz okazję! Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:

W jakich sytuacjach zawodowych najbardziej potrzebujesz większej pewności siebie? Wypowiedź nie może przekroczyć 1000 znaków (ze spacjami). Na Wasze e-maile czekamy do 5 września pod adresem: kobieta_konkurs@gazeta.pl .

Nagroda

Nagrodą główną jest udział w konferencji "Sukces na start. Codziennie Pewna siebie w biznesie" oraz dwugodzinna, indywidualna sesja z trenerką rozwoju osobistego.

Regulamin konkursu dostępny tutaj

Bez pewności siebie ani rusz

Czym jest pewność siebie i jak wpływa na nasze sukcesy w biznesie? Jak skutecznie ją wzmacniać i dzięki niej zrealizować marzenia o awansie, założeniu firmy lub pozyskaniu nowych kontaktów biznesowych? Na czym polega skuteczny networking, przebojowa autoprezentacja i odpowiednia emisja głosu? Jak budować pewność siebie w kontaktach z klientami, mediami i w wykorzystaniu Internetu w biznesie? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestniczki najbliższej edycji projektu Sukces na Start. Rusz z miejsca! organizowanego w Warszawie w dniach 23-25 września przez Instytut Przemiany oraz Akademię Kobiet Sukcesu. W ramach projektu skierowanego do kobiet chcących z sukcesem ruszyć z miejsca i zrealizować marzenie o sukcesie w biznesie w piątek, 23 września w Centrum Łowicka w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja "Codziennie Pewna Siebie w biznesie" a w sobotę i niedzielę 24 i 25 września cykl inspirujących szkoleń wzmacniających pewność siebie, m. in. w zakresie wystąpień publicznych, asertywności i skutecznego networkingu. Wśród gości specjalnych, podczas konferencji wystąpią m. in.: Wojciech Eichelberger - psycholog, psychoterapeuta, trener i doradca biznesu, Agnieszka Chlipała - mistrzyni Świata Ju-jitsu, współautorka warsztatów z samoobrony i asertywności "Mocne strony kobiety" oraz Katarzyna Cieślik - Dyrektor Sieci Reklamowej Glossy Media.

 

Instytut Przemiany - założony w 2009 roku przez Patrycję Załug, propaguje ideę podążania drogą codziennej wewnętrznej przemiany - odwagę życia zgodnie ze swoimi marzeniami i wartościami, realizację pełni potencjału, rozwój samoświadomości a w konsekwencji - radość życia. Poprzez warsztaty, szkolenia oraz organizację konferencji realizuje swoją misję długofalowego wspierania człowieka w budowaniu pewności siebie. Więcej informacji znajdziesz na stronie: instytutprzemiany.pl oraz na kobietyisukces.pl