Dochodzenie - dobry kryminał. Oglądaj tylko u nas!

Od 7 do 14 września w Kinie na szpilkach najnowszy, kryminalny serial Dochodzenie. ZAPRASZAMY!

Stacja FOX Life przygotowała nie lada gratkę dla fanów seriali kryminalnych. Jedna z najlepszych produkcji 2011 roku wreszcie do obejrzenia w Polsce. W serialu swój udział miała sama Agnieszka Holland. "Dochodzenie" to najnowszy serial Veeny Sud - scenarzystki, producentki i twórczyni, "Dowodów zbrodni". Serial oparty jest na popularnym duńskim serialu "Forbrydelsen", który odniósł ogromny sukces. Akcja "Dochodzenia" rozgrywa się w deszczowym Seattle i opowiada historię zabójstwa młodej dziewczyny - Rosie Larsen i policyjnego śledztwa prowadzonego przez dwójkę detektywów poszukujących motywu i sprawcy zbrodni. Serial rozgrywa się w czasie rzeczywistym, jeden odcinek serialu to jeden dzień śledztwa co daje możliwość na przedstawienie dogłębnej analizy głównych postaci.

W "Dochodzeniu" widzowie śledzą trzy wątki związane z morderstwem: detektywów, którzy prowadzą śledztwo; pogrążonej w żałobie rodziny zamordowanej dziewczyny oraz podejrzanych. W serialu pojawia się również wątek polityczny, gdyż jednym z podejrzanych jest lokalny polityk prowadzący aktualnie kampanię. Wraz z rozwojem akcji, staje się jasne, że nic nie dzieje się przypadkiem. Każdy ukrywa sekret, i choć bohaterowie myślą, że już uporali się ze swoją przeszłością, to ona niespodziewanie do nich powraca.

W "Dochodzeniu" występują: Mireille Enos (nominowana za tę rolę do Emmy) jako detektyw Sarah Linden. Billy Campbell (Once and again) jako Darren Richmond,; przewodniczący Rady Miejskiej Seattle, obecnie starający się o urząd burmistrza. Joel Kinnaman (Snabba Cash) jako Stephen Holder, policjant pracujący wcześniej w wydziale narkotykowym, który wspólnie z detektyw Linden szuka sprawcy zbrodni Rosie; Michelle Forbes (Czysta krew) w roli matki Rosie, Mitch Larsen; i Brent Sexton (W., W dolinie Elah) jako ojciec Rosie, Stan Larsen. Pierwszy odcinek wyreżyserowała Patty Jenkins (Monster), natomiast szósty i dziewiąty - Agnieszka Holland. Serial dostępny na FOX Life w środy o 21.00.

Pierwsze dwa odcinki do obejrzenia na stronie

KINO NA SZPILKACH w dniach 7-14 września

Odcinek 1

Odcinek 2

Więcej o: