23-25 września 2011: VI edycja Sukces na Start

Czym jest pewność siebie i jak wpływa na nasze sukcesy w biznesie? Jak skutecznie ją wzmacniać i dzięki niej zrealizować marzenia o awansie, założeniu firmy lub pozyskaniu nowych kontaktów biznesowych?

Czym jest pewność siebie i jak wpływa na nasze sukcesy w biznesie? Jak skutecznie ją wzmacniać i dzięki niej zrealizować marzenia o awansie, założeniu firmy lub pozyskaniu nowych kontaktów biznesowych? Na czym polega skuteczny networking, przebojowa autoprezentacja i odpowiednia emisja głosu? Jak budować pewność siebie w kontaktach z klientami, mediami i w wykorzystaniu Internetu w biznesie ?

Odpowiedzi na te pytania poznają uczestniczki najbliższej edycji projektu Sukces na Start. Rusz z miejsca! organizowanego w Warszawie w dniach 23-25 września przez Instytut Przemiany oraz Akademię Kobiet Sukcesu. W ramach projektu skierowanego do kobiet chcących z sukcesem ruszyć z miejsca i zrealizować marzenie o sukcesie w biznesie w piątek, 23 września w Centrum Łowicka w Warszawie odbędzie się bezpłatna konferencja "Codziennie Pewna Siebie w biznesie" a w sobotę i niedzielę 24 i 25 września cykl inspirujących szkoleń wzmacniających pewność siebie, m. in. w zakresie wystąpień publicznych, asertywności i skutecznego networkingu. Jeśli chcesz osiągać sukcesy w biznesie, bez pewności siebie ani rusz - przekonuje Patrycja Załug , autorka 21-dniowego programu "Codziennie Pewna Siebie" , współorganizatorka projektu. I dodaje: dzięki codziennemu wzmacnianiu pewności siebie możemy skuteczniej osiągać swoje cele, a przede wszystkim realizować marzenia i żyć dobrym życiem.

 

Wśród gości specjalnych, podczas konferencji wystąpią m. in.: Wojciech Eichelberger - psycholog, psychoterapeuta, trener i doradca biznesu, Agnieszka Chlipała - mistrzyni Świata Ju-jitsu, współautorka warsztatów z samoobrony i asertywności "Mocne strony kobiety" oraz Katarzyna Cieślik - Dyrektor Sieci Reklamowej Glossy Media. Więcej informacji znajdziesz na stronie: instytutprzemiany.pl oraz na kobietyisukces.pl

Koniecznie wpisz do kalendarza! Konferencja jest bezpłatna, obowiązują zapisy

Tak było na konferencji w marcu