24. Festiwal Rozwoju Osobistego Kobiet PROGRESSteron

W jaki sposób osiągnąć harmonię w życiu osobistym i zawodowym? Jak poprawić jakość kontaktu i relacji z innymi? Jak sprawić, by to, co mamy, sprawiało nam więcej radości? Jak każdy z nas może wpłynąć na zmianę w świecie? Możesz się tego dowiedzieć na warsztatach. 24. Festiwal Rozwoju Osobistego Kobiet PROGRESSteron odbędzie się w Warszawie, w dniach 15-16 i 22-23 października oraz 5-6 listopada w Warszawie. Zapraszamy.

Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron - od 8 lat największe przedsięwzięcie związane z rozwojem osobistym w Polsce - kolejny raz stworzy przestrzeń, aby spróbować odpowiedzieć sobie na te oraz wiele innych pytań. Jesienią Dojrzewalnia Róż zaprasza do udziału w ponad 100 warsztatach i wykładach w Warszawie. W programie różnorodne warsztaty rozwoju osobistego, w tym: o budowaniu satysfakcjonujących związków, kontakcie ze sobą i innymi, poczuciu własnej wartości, realizacji marzeń i celów, podejmowaniu decyzji i dokonywaniu zmiany oraz wiele relaksujących warsztatów w zakresie twórczej rozrywki, zdrowia, pracy z ciałem, głosem. Ponad połowa zajęć po raz pierwszy na Festiwalu! Rezerwacje miejsc już zostały uruchomione!

W ofercie jesiennego Festiwalu PROGRESSteron m.in.:

. Miłość dojrzała, miłość toksyczna - od czego zależy szczęście w relacji

. Zarządzaj sobą! Sztuka utrzymywania równowagi między życiem osobistym a zawodowym

. Język kobiet, język mężczyzn - o sztuce porozumienia

. Dlaczego tak trudno być blisko i jak być bliżej? Wykład Anny Dodziuk

. Twój wizerunek - Twoją wizytówką. Przez pracę z ciałem do autoprezentacji

. Emocje w równowadze. Spojrzenie na zdrowie wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

. Chudnij zdrowo - chudnij z głową. Wstęp do świadomej zmiany nawyków żywieniowych

. Kobiety do seksu! Wykład Katarzyny Miller

. Będę jeździć samochodem! Ja & kierownica

. Udane rodzicielstwo po rozwodzie

Zajęcia poprowadzą m.in. Anna Dodziuk, Anna Maruszeczko, Katarzyna Miller, Wojtek Pęczek, Lucyna Wieczorek i najlepsi trenerzy wcześniejszych edycji.

Organizatorzy liczą, że Festiwal zainspiruje uczestniczki do rozwoju w ważnych obszarach ich życia, będzie okazją do ciekawych rozmów kobiet z kobietami, relaksu i odprężającej zabawy w pełnej ciepła atmosferze.

Dojrzewalnia Róż zaprasza wszystkie kobiety, które poszukują drogi do siebie i sposobu na to, aby świadomie tworzyć swoje życie, wpływać na nie, tańczyć z nim, wzrastając i dojrzewając. Przyjdź, spotkaj się z innymi kobietami, doświadcz, czym jest rozwój i bądź zmianą, którą życzysz światu!

A to opinie uczestniczek poprzednich edycji Festiwalu:

- PROGRESSteron to jedno z nielicznych miejsc, gdzie spotykają się życzliwe sobie kobiety, by poznawać się nawzajem i wspierać w poznaniu samej siebie. Cudowna atmosfera spokoju, radości i głębokiej wspólnoty. Coś, co możliwe tylko w gronie kobiet. I ta siła przeogromna...

- Świetna atmosfera, pozytywna energia. Byłam uczestniczką Festiwalu po raz pierwszy, ale zdecydowanie - nie ostatni :) Najważniejszym elementem dla mnie była możliwość zatrzymania się na chwilę, wsłuchania się w siebie, a także niezwykle pozytywna siła i energia grupy.

- Moje odkrycie po Festiwalu: jeszcze jest tyle ciekawych rzeczy, które można robić.

Program i rezerwacja miejsc na stronie internetowej Dojrzewalni Róż od 12 września. Zapraszamy!

Więcej o: