Inauguracja Szkoły Liderek

Już dziś, 19 października odbędzie się w Warszawie uroczysta inauguracja Szkoły Liderek - interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet i zarazem nowej, absolutnie unikalnej inicjatywy Instytut Przemiany oraz Akademii Kobiet Sukcesu.

Realizacja projektu i udział w nim 12 wyłonionych w konkursie Adeptek pierwszej edycji (październik 2011-maj 2012) jest możliwy dzięki objęciu Mecenatem Szkoły Liderek przez Bank BPH, wspierający przedsiębiorczość kobiet w ramach kampanii edukacyjnej "Kobieta w świecie finansów". Dziś wieczorem, w siedzibie Business Center Club, patrona honorowego projektu, 12 uczestniczek pierwszej edycji Szkoły Liderek spotka się po raz pierwszy z mentorkami i ekspertami, którzy przez najbliższe miesiące wprowadzać będą te gotowe na rozwinięcie skrzydeł kobiety, w świat finansów, biznesu i przedsiębiorczości. Galę uhonorują swą obecnością m.in. Jolanta Szwalbe, dr Ewa Lisowska oraz Dariusz Żuk.

W programie przewidziano także wystąpienia Adeptek, w czasie których opowiedzą o swoich marzeniach, aspiracjach i planach związanych z udziałem w projekcie. Będziemy śledzić ich postępy przez 7 miesięcy trwania Szkoły Liderek (październik 2011 - maj 2012), w czasie których będą realizowały swoje autorskie projekty

Poznaj sylwetki: Adeptek

Szkoła Liderek to interdyscyplinarny program edukacyjny, którego celem jest wyzwalanie kobiecej przedsiębiorczości, rozumianej zarówno jako prowadzenie własnej firmy jak i przede wszystkim proaktywna postawa życiowa, a także doskonalenie poprzez praktykę kompetencji liderki, niezbędnych w skutecznym działaniu. Zajęcia poprowadzą m. in. eksperci Banku BPH, liderki GE Women's Network oraz trenerzy Instytutu Przemiany i Akademii Kobiet Sukcesu.

Serwis Kobieta.gazeta.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Organizatorzy Szkoły Liderek: Instytut Przemiany, Akademia Kobiet Sukcesu

Mecenas Szkoły Liderek: Bank BPH, w ramach kampanii "Kobieta w świecie finansów"

Patronat honorowy: Business Center Club, Polska Przedsiębiorcza oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości

Partnerzy: Noa Cowork, Integria, Strefa Sensum, Oridesign, Ebru Design, Dom Filmowy.

Retro piękności

Więcej o: