Premierowy odcinek drugiej serii The Walking Dead w Kinoplexie

Halloween już za kilka dni. My już dziś wprowadzamy w mroczny nastrój. U nas za darmo do obejrzenia premierowy odcinek amerykańskiego serialu ?The Walking Dead?.

The Walking Dead trzymająca w napięciu dramatyczna opowieść o zmaganiu się z naturą ludzką oraz walce o przetrwanie powraca na ekrany w drugim sezonie. Nieustająca presja i próba ratowania życia stanowią istotę opowieści, której druga seria ukazuje jak zmieniło się życie tych, którym udało się przetrwać. Okazuje się, że ocaleni są jeszcze bardziej niebezpieczni i okrutni, aniżeli bezmyślne istoty z którymi dotychczas walczyli bohaterowie. Z czasem ci, którzy pozostali przy życiu sami stają się chodzącymi trupami. Po wyczerpującym nerwowo zniszczeniu CDC, które miało miejsce pod koniec sezonu pierwszego, ocalali muszą wyruszyć w drogę na farmę Hershela. Wydarzenia sezonu drugiego mają miejsce w gospodarstwie, gdzie Hershel Greene (Scott Wilson) spotyka się ze swoimi córkami Maggie (Lauren Cohan) i Otis (Pruitt Taylor Vince, Mentalista, Deadwood) farmerem w wieku średnim.

Bohaterowie bezustannie wypatrują zombie, starają się także żyć i skupić na przerwaniu, pozostawiając przeszłość za sobą, o ile jest to w ogóle możliwe. W kolejnych odcinkach drugiego sezonu przedstawione zostają retrospekcje z życia Lori i Shane'a, z czasów przed pojawieniem się zombi. Zdjęcia do serialu The Walking Dead kręcone były w Atlancie.

Serial można oglądać w każdą sobotę na kanale FOX o godzinie 22.

Do oglądania wymagana jest wtyczka Silverilgt. Do pobrania tutaj

Więcej o: