(Nowi) ulubieńcy Ameryki

Rodzime serwisy plotkarskie żyją wydarzeniami lokalnymi - ciążami, kłótniami, miłościami i rozwodami naszych celebrytów. Tak jest na całym świecie - poza gwiazdami z międzynarodowego, globalnego nurtu, do sieci i gazet trafiają wiadomości o lokalnych gwiazdkach. O kim czytają teraz goniący za plotkami Amerykanie?

Kim Kardashian i spółka

Znaki szczególne: egzotyczna uroda (długie, czarne włosy, migdałowe oczy, wydatne usta), kobieca figura (zwłaszcza imponujące pośladki), liczne rodzeństwo, zamiłowanie do luksusu, seks taśma wideo z ówczesnym chłopakiem Rayem J.

Cała rodzina Kardashianów wzbudza sensację. To sława sztucznie stworzona, ponieważ żaden z członków rodu nie ma zasług ani talentów, które mogłyby wynieść go do panteonu gwiazd. Sławny był nieżyjący już prawnik Robert Kardashian, czyli głowa rodziny, który zasłynął wybronieniem przed wyrokiem skazującym sportowca O.J. Simpsona (oskarżonego o brutalne zabicie żony i jej kochanka). Popularnością cieszył się także swego czasu drugi mąż mamy Kardashian, czyli Chris Jenner - olimpijczyk w bieganiu. Rodzina Kardashianów funkcjonuje głównie w kolejnych seriach swojego reality show. Swoich własnych części doczekały się Kim, Khloe i Kourtney, czyli najstarsze córki Kris. O każdej z nich jest głośno, ale Kim przebiła wszystkie siostry. W wakacje, po trwających ledwie kilka miesięcy zaręczynach wyszła za mąż za młodszego od siebie koszykarza NBA Krisa Humphriesa. Całe wydarzenie było bardzo dokładnie opisane w tygodniku, który kupił prawa do zdjęć z uroczystości i wesela oraz pokazane w telewizji, która zrelacjonowała część oficjalną i nieoficjalną. Skąd w tej sielance miejsce na sensację? Z powodu rozwodu, który po niespełna 80 dniach wniosła Kim. Ponoć główny zainteresowany dowiedział się o rozstaniu z mediów. Teraz na tapecie jest oczywiście przyczyna rozwodu. Najnowsze doniesienia mówią o homoseksualizmie Krisa.

16-letnia panna młoda

Znaki szczególne: młody wiek, dziwne miny, wzrok lekko przymglony, zapatrzony w męża, perlisty śmiech, skąpy strój, mocny makijaż, zdanie na każdy temat. Courtney Stodden i Doug Hutchinson to niecodzienna historia miłosna. Poznali się przez Internet i korespondencyjnie zakochali. W maju 2011 roku wzięli ślub. On, Doug Hutchinson, jest 51-letnim aktorem, znanym m.in. z roli strażnika więziennego z filmu "Zielona mila". Ona, Courtney Stodden, miała w chwili ślubu 16 lat i była początkującą aktorką i piosenkarką. W USA małżeństwo z tak młodą osobą jest możliwe w 39 stanach, zwłaszcza, gdy rodzice zgadzają się na ślub osoby nieletniej. Teść Douga jest cztery lata młodszy od zięcia, a panna młoda nie mogła pić na swoim weselu alkoholu - prawo reguluje tę kwestię. Courtney zachowała dla męża dziewictwo - o czym mówią otwarcie w wywiadach. Nie dajmy się zwieść pozorom. Pomimo wyzywającego wyglądu, "szesnastoletnia panna młoda" jest głęboko wierzącą katoliczką. Nawet w Hollywood, gdzie widziano już wszystko i niewiele historii wzbudza emocje, ta jest źródłem wielu kontrowersji. Na razie zakochani mają się dobrze i żyją w szczęściu i harmonii, czekając na podpisanie kontraktu na własny program w TV.

Justin Bieber i afera ojcowska

Znaki szczególne: bardzo młody piosenkarz (urodzony w roku 1994), armia gotowych pójść za nim w ogień fanek, chłopak starszej o rok Seleny Gomez, nisko noszone spodnie, grzywka noszona na bok, gładkie lico.

Cudowne dziecko mikrofonu i przykład na to, że do sławy można doczłapać samodzielnie, przy niewielkim nakładzie środków. W sieci można wyszukać jego nagrania z czasów, gdy miał 11 lat i śpiewał (i to jak!) covery starszych kolegów. Potęga YouTube sprawiła, że chłopcem zainteresowali się Chris Brown, Usher i Justin Timberlake. Usher pomógł mu w podpisaniu kontraktu z wytwórnią płytową. Jeśli jeszcze nie słyszałyście najbardziej znanej piosenki Biebera, "Baby", to koniecznie musicie nadrobić zaległości. Zwłaszcza, że bożyszcze nastolatek wyśpiewało swoje dzisiejsze problemy. To właśnie dziecko jest przyczyną afery. W listopadzie 2011 roku media obiegła informacja, że dwudziestoletnia Mariah Yeater złożyła wniosek do sądu o uznanie przez słynnego młodzieńca ojcostwa jej kilkumiesięcznego synka, Tristyna Anthony'ego. Kobieta zeznała, że dziecko jest owocem stosunku, który rzekomo odbyła z Biebierem za kulisami jednego z jego koncertów. Problemem okazał się fakt, że Justin miał wtedy 16 lat i to ona jest w tym wypadku winna. gwałtu. Piosenkarz postanowił poddać się testowi na ojcostwo, a Yeater wycofała pozew. Na jaw wyszło, że dziewczyna sama nie wie, kto może być tatą chłopczyka - a o ojcostwo podejrzewała już dwóch innych mężczyzn. Pytanie, czy dogadali się z nią prawnicy gwiazdy, która ma szansę jeszcze długo generować zyski, czy niemowlę to jednak nie potomek Justina.

Więcej o: