Słynne rozwody 2011 roku

Najpierw prasa żyła ich miłością. Potem spekulowała, że w związku pojawił się kryzys. Publiczne rozważania zostały w końcu oficjalnie potwierdzone przez głównych zainteresowanych i przypieczętowane rozwodem. Kto w związku z tym nie jest już w związku?

Szybka akcja

W tym scenariuszu płomienne uczucie sprawiło, że zakochani zdecydowali się na szybki ślub. Scarlett Johansson co prawda w wywiadach zapewniała, że monogamia jest nie dla niej, ale dla Ryana Reynoldsa zrobiła wyjątek. Aktorka - obiekt westchnień wielu i Ryan wiedli życie małżeńskie z dala od paparazzi. Nie pojawiali się na galach ani branżowych imprezach. Ich małżeństwo trwało zaledwie dwa lata - może dlatego nie mieli szansy rozwinąć skrzydeł. Podobno powodem zakończenia związku były zbyt częste i długie rozłąki.

Mniej więcej tak samo krótko trwało małżeństwo aktorki Zooey Deschanel i muzyka Bena Gibbarda. Rekordzistami w tym roku zostali bezdyskusyjnie celebrytka Kim Kardashian i koszykarz Kris Humphries. Kim złożyła pozew rozwodowy po 72 dniach. Na razie nie znana jest przyczyna, ale para walczy o anulowanie intercyzy, co zwolniłoby Krisa i Kim z zachowania dyskrecji w kwestii powodów.

Wielki obciach

W 2011 roku nie zabrakło także rozwodów z zaskoczenia. Gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger okazał się niewiernym mężem, który przez dwadzieścia lat prowadził podwójne życie. Szczytem wygodnictwa był romans z zatrudnioną w jego domu gosposią - Mildred Baeną. Dla wspierającej na każdym kroku męża Marii Shriver dodatkowym ciosem musiało być odkrycie, że ze związku z kochanką, Arnold ma syna. W lipcu 2011 roku Shriver złożyła papiery rozwodowe.

Na publiczne pranie brudów zdecydowała się także inna para. Jeszcze do niedawna Demi Moore i Ashton Kutcher służyli za wzór pary szczęśliwej, zakochanej, potwierdzającej tezę, że różnica wieku między partnerami nie ma znaczenia. Niestety, ta bajka nie ma happy endu. Plotkarze wyłapali moment, w którym Ashton i Demi przestali się razem pokazywać. Gdy ona świętowała urodziny, on się bawił setki kilometrów od domu. Kolejnym sygnałem, że w stadle źle się dzieje, był spadek wagi Moore. Aktorka marniała w oczach. Później zaczęły się wymiany zdań na Twitterze i innych portalach społecznościowych. Ci, którzy myśleli, że sprawa nie jest poważna, mylili się. Gdy na jaw wyszły niewierności Ashtona, Demi postanowiła uciąć temat i po sześciu latach małżeństwa złożyła pozew rozwodowy.

Rodem z show biznesu

2011 rok stał także pod znakiem rozstań w życiu gwiazd popu. W tym przypadku dodatkowymi ofiarami niepowodzenia w miłości są małe dzieci. Dla Jennifer Lopez to już trzeci rozwód, jej byłego męża - drugi. Z piosenkarzem Markiem Anthonym była sześć lat. Doczekali się bliźniąt - teraz już prawie czteroletnich - Emmy i Maxa. W tym przypadku właściwie do końca nie wiadomo było, o co chodzi. Jeszcze kilka dni przed ogłoszeniem decyzji o rozstaniu, Jennifer i Marc spędzali wspólnie romantyczne chwile i trzymali się za ręce spacerując.

Osoby nieśledzące życia celebrytów mogły w ogóle nie zauważyć, że inna diwa muzyki pop także jest już wolna. Mowa o Christinie Aguilerze, która przez sześć lat była żoną Jordana Bratmana. Para ma synka, urodzonego w 2008 roku Maksa Lirona.

W przeciwieństwie do dosyć publicznego ślubu, ze swoim rozwodem aktorka Liz Hurley nie obnosiła się. Dawna narzeczona Hugh Granta dosyć długo zabiegała o to by jej indyjski chłopak, milioner Arun Nayar najpierw się jej oświadczył, a później poślubił. W sumie para spędziła jako małżeństwo 4 lata.

Więcej o: