Co nas czeka w 2012 roku?

Przyszłość dopiero się wydarzy, dlatego póki nie stanie się przeszłością, możemy snuć najbardziej nierealne scenariusze. A potem już tylko głęboka wiara i potęga umysłu.

Koniec świata?

To już kolejny zapowiadany kres naszego świata. Tym razem datą graniczną jest 21 grudnia 2012 roku. Wizję końca przypadającą na tę datę mieli Majowie - dokładnie wtedy kończy się ich kalendarz. Nostradamus także miał coś do powiedzenia na ten temat. Jeśli udało nam się przetrwać poprzednie przepowiednie, to tę także przeżyjemy. Damy radę!

Przylecą kosmici

Tym razem na pewno ktoś nas odwiedzi. Okaże się, że Obcy będą przyjaźnie nastawieni i pokażą nam, jak uniknąć błędów i odwrócić efekt cieplarniany, wybudować autostrady w miesiąc, skonstruować samochody napędzane siłą woli. Kosmici nie będą mali, zieloni i łysi, ale piękni w środku i w powłoce także. To będzie wydarzenie, którym będzie żył cały świat i połowa galaktyki.

Polska Mistrzem Europy

Na przygotowania kadry nie mamy wpływu, ale na resztę owszem. Dlatego rozgromimy wszystkie drużyny, udowadniając, że biało-czerwoni najlepsi są. A wszystko to będzie miało miejsce na cudownych obiektach sportowych, które uda się ukończyć na czas i nie będą potrzebne żadne poprawki. Zwycięstwo na skalę europejską pozwoli nam poważnie zastanowić się nas zdobyciem Mistrzostwa Świata. Ha!

Kate i William rodzicami trojaczków

Książęca para sprawdzi się na medal. Pomimo presji, małżonkowie staną na wysokości zadania i zajdą wreszcie w kilkakrotnie już ogłaszaną przez dziennikarzy ciążę. A że Kate nie jest wiotką lilią, więc okaże się to ciąża mnoga. I nie mówimy o bliźniętach, ale o trojaczkach! Kwestia następstwa tronu wyjaśni się przy porodzie - kto pierwszy, ten król.

Angelina i Brad powiększają rodzinę

To bardzo prawdopodobne. Natura nie lubi próżni - podobnie brzuch Angeliny. Brad ogłosił, że niebawem znika z ekranu. Wniosek? Będzie miał więcej czasu dla rodziny i siły na jej powiększenie. Scenariusz dla jednej z liczniejszych rodzin to podwójna kumulacja - jedna adopcja i jedno dziecko poczęte przez parę.

Będzie stuprocentowo skuteczny lek na AIDS, szczepionka na HIV i na raka

Badania nad tymi chorobami trwają już tak długo, że na pewno naukowcy są o krok od sukcesu. Z ogłoszeniem wyników czekają na odpowiednią chwilę. A tą chwilą może być przecież 2012 rok.

Facebook stanie się niemodny

Możliwe, że za odwrotem od fejsa będą stały konkretne powody - wyciek danych, większa afera. Być może sama moda na "odłączanie się" i zrywanie z komputerowymi nałogami. A może tak jak w przypadku restauracji, klubów i kawiarni, miejsce znane jako Facebook przestanie być modne. Co w zamian? Spotkania na żywo i ograniczenie liczby przyjaciół z 700 do 7.

Kolejny hollywoodzki romans z polskim akcentem

Wieścimy, że w tym roku to aktorzy podbiją hollywoodzkie serca. Że panie potrafią, już wiemy - Val Kilmer i Collin Farrell także. Niech się mają na baczności piękne aktorki i piosenkarki - nasi panowie także potrafią zawrócić w głowie. Spodziewany romans może zakończyć się potomstwem.

Szóstka w Lotto

Oczywiście będzie to także rok osobistych sukcesów. Również dla Ciebie! Jeśli marzysz o miłości - spotkasz ją lub jego. Jeśli wypatrujesz bociana lub dziecka w kapuście - także znajdziesz to, czego szukałaś. Nie zapominajmy także o finansowej zasobności. Jeden wygrany los na loterii załatwi wszystkie sprawy i problemy. Kredyt? Jaki kredyt. Tobie i sobie tego w każdym razie życzymy!