Dość utartych ścieżek. Odważ się iść własną drogą!

Jesteś kobietą świadomą, dbającą o swój rozwój? Chciałabyś codziennie żyć w zgodzie ze sobą? Chcesz stać się wystarczająco pewna siebie, żeby pójść własną drogą i żyć tak, jak tego pragniesz: zmienić pracę, otworzyć swój biznes albo zdobyć miłość? Chcesz wreszcie się odważyć? Rusza nowa, rozszerzona edycja programu "Codziennie pewna siebie".

Już w kwietniu w Warszawie rusza nowa rozszerzona edycja przełomowego 21-dniowego programu "Codziennie pewna siebie". To niepowtarzalna szansa dla każdej kobiety, szukającej odwagi, żeby pójść własną drogą. Teraz zarówno zbudujesz wewnętrzną stabilną pewność siebie (I MODUŁ - 21 kwietnia 2012), jak i nauczysz się emanować nią na zewnątrz (II MODUŁ - 22 kwietnia 2012). Autorski program Instytutu Przemiany, z którego skorzystało już ponad 400 kobiet, opiera się na odkryciu naukowców, którzy udowodnili, że w ciągu 21 dni w naszym mózgu tworzą się nowe połączenia, wytwarza się nawyk.

Program "Codziennie pewna siebie" służy stworzeniu nawyku traktowania samej siebie w akceptujący i ciepły sposób, który prowadzi do zwiększenia wewnętrznej i zewnętrznej pewności siebie, dzięki której odważniej wybieramy własną drogę, zamiast podążać utartymi ścieżkami nie przynoszącymi nam poczucia szczęścia i zadowolenia.

Program czerpie także z filozofii KAIZEN - zmiany metodą małych kroków, dzięki czemu jego efekty są bardziej skuteczne i jako niewymagające dużego wysiłku, dostępne dla każdej osoby.

Zbuduj wewnętrzną pewność siebie (I MODUŁ)

Pierwszego dnia programu (8-godzinny warsztat) nauczysz się jak codziennie wzmacniać pewność siebie. Poznasz także skuteczne narzędzia, które pomogą Ci każdego dnia postępować w zgodzie ze sobą, doceniać siebie, akceptować i odkrywać co jest dla ważne dla Ciebie zamiast spełniać oczekiwania innych ludzi. To będzie moment, w którym zasiądziesz u steru swoich myśli i świadomie nauczysz się je zmieniać na takie, które będą Cię wspierać. Ten dzień może wyzwolić w Tobie potężne pozytywne nastawienie do codziennych wyzwań.

Emanuj zewnętrzną pewnością siebie (II MODUŁ)

Drugiego dnia nauczysz się jak codziennie w każdej sytuacji emanować pewnością siebie i dzięki temu zaczniesz odważniej kroczyć własną drogą i podążać za tym, co dla Ciebie ważne, za tym, co Tobie daje poczucie spełnienia. A zaraz po warsztatach czeka na Ciebie 21-dniowy program wzmacniania pewności siebie, który metodą małych kroków pomoże Ci dokonać wielkich zmian. Agnieszka Brytan-Jędrzejowska, uczestniczka poprzedniej edycji programu w Warszawie podkreśla: "Niesamowicie pouczające i refleksyjne warsztaty, podczas których krok po kroku odkrywasz i rozumiesz samą siebie, swoje dotychczasowe zachowania i decyzje, ale też przed oczami stają Ci przyszłe możliwe sytuacje, w których naprawdę możesz być 'PEWNA SIEBIE'."

Czujesz, że to dobry moment? Nie czekaj! Zapisz się już dziś. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowy program znajdziesz na stronie szkolaliderek.pl

Program "Codziennie pewna siebie" już 21-22 kwietnia 2012 w Warszawie, zapraszamy serdecznie! Prowadzenie: Patrycja Załug dyplomowana trenerka i założycielka Instytutu Przemiany, wykładowczyni w Szkole Liderek. Pomaga kobietom wzmacniać pewność siebie, aby mogły żyć tak, jak naprawdę chcą. Autorka przełomowego, 21-dniowego programu "Codziennie pewna siebie" dla kobiet chcących poczuć spełnienie w życiu.

Zapisy: Patrycja Załug, e-mail: patrycja@instytutprzemiany.pl, tel. + 48 721 761 769

Nie chcesz czekać do kwietnia? Umów się na cykl sesji indywidualnych wzmacniających pewność siebie! Autorka jest współorganizatorką oraz wykładowczynią pierwszej edycji Szkoły Liderek - interdyscyplinarnego studium przedsiębiorczości dla kobiet.

Szkoła Liderek jest częścią kampanii społecznej na rzecz wspierania przedsiębiorczości i postawy proaktywnej kobiet, organizowanej przez Instytut Przemiany oraz Akademię Kobiet Sukcesu. Szkoła Liderek to interdyscyplinarny program edukacyjny, którego celem jest wyzwalanie kobiecej przedsiębiorczości, rozumianej zarówno jako prowadzenie własnej firmy jak i przede wszystkim wykazywanie proaktywnej postawy życiowej a także doskonalenie poprzez praktykę kompetencji liderki, niezbędnych w skutecznym działaniu. Więcej informacji znajdziesz na stronie: kobietyisukces.pl

Mecenasem Szkoły Liderek jest Bank BPH wspierający przedsiębiorczość kobiet w ramach kampanii edukacyjnej "Kobieta w świecie finansów", a serwis kobieta.gazeta.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Więcej o: