Konkurs - Wygraj wejściówki na Festiwal PROGRESSteron

Czy marzysz o chwili oddechu i odrobinie czasu tylko dla siebie? Tak? Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na kobiecy Festiwal PROGRESSteron.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać wejściówkę na wybrany warsztat wystarczy napisać do nas dlaczego chcesz w nim uczestniczyć. Wypowiedź nie powinna być dłuższa niż 500 znaków. Najciekawsze nagrodzimy udziałem w wybranym warsztacie.

Nasz adres to: kobieta_konkurs@gazeta.pl . W tytule wiadomości prosimy o wskazanie miasta, w którym chciałabyś wziąć udział w warsztatach.

Na Wasze maile czekamy do 22 marca do godziny 12.

Festiwal PROGRESSteron - to największe wydarzenie związane z rozwojem osobistym w Polsce. Podczas każdej edycji na Uczestniczki czeka kilkaset warsztatów i wykładów, atmosfera pełna radości i twórczy odpoczynek. Dojrzewalnia Róż zaprasza wszystkie kobiety, które poszukują drogi do siebie i sposobu na to, aby świadomie tworzyć swoje życie, wpływać na nie, tańczyć z nim, wzrastając i dojrzewając. Z Festiwalem współpracują sprawdzeni trenerzy, cieszący się uznaniem Uczestniczek. Różnorodność tematyki i zróżnicowany czas trwania zajęć pozwalają ułożyć optymalny dla siebie harmonogram na czas Festiwalu. Na spotkania wybieramy komfortowe miejsca, w których oprócz różnorodnej oferty zajęć, inspirujących rozmów, można także doświadczyć niezwykłej wspólnoty kobiet. Udział w Festiwalu daje możliwość rozwinięcia skrzydeł, poczucia swojej siły, pomaga piękniej i bardziej świadomie iść przez życie. Jest okazją do spotkania w kobiecym kręgu, poszukiwania siebie oraz jednoczącej, energetycznej zabawy i oderwania od codzienności. PROGRESSteron zaprasza do poszukiwania własnej drogi i odpowiedzi na odwieczne pytania: jak czerpać radość i satysfakcję z życia?

Festiwal odbywa się w 6 miastach w Polsce w marcowe i kwietniowe weekendy:

W Bydgoszczy - 23-25 marca

W Krakowie - 23-25 marca, 30 marca - 1 kwietnia, 14-15 kwietnia

W Trójmieście - 23-25 marca, 30 marca - 1 kwietnia

W Warszawie - 24-25 marca, 31 marca - 1 kwietnia, 14-15, 21-22 kwietnia

We Wrocławiu - 24-25 marca, 31 marca - 1 kwietnia

Ogólnopolskim organizatorem imprezy jest Dojrzewalnia Róż. Partner Ogólnopolski Festiwalu: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Więcej informacji na stronie dojrzewalnia.pl .

Więcej o: