Idealne prezenty na imieniny dla niej i dla niego

Nie masz pomysłu na idealny prezent na imieniny? Boisz się rozczarowania w oczach obdarowywanego? Co wybrać, by szczerze uszczęśliwić obdarowywanego i mieć świadomość prezentu udanego, który zostanie wykorzystany, okaże się praktyczny i przyniesie odrobinę radości?

Krawat

Naszą pierwszą propozycją, która nie niesie ze sobą ryzyka jest krawat. To stylowy dodatek, który można nosić do awangardowych, młodzieżowych stylizacji, ale i wręcz przeciwnie - do eleganckich ubrań i na wytworne przyjęcia. Żeby prezent się udał, koniecznie trzeba dobrać kolor do garderoby obdarowywanego i jego typu urody. Najbezpieczniejsze są warianty monochromatyczne, a najprzyjemniejsze i najbardziej luksusowe - jedwabne. Co ciekawe, nie muszą one kosztować kilkuset złotych - w polskim sklepie TopSecret udało się nam znaleźć modele z tego materiału za 29,99 zł/szt.!

Prenumerata czasopisma

jest świetnym pomysłem dla każdego, ponieważ każdy, w mniejszym lub większym stopniu, interesuje się czymś. Jeżeli obdarowywany lubi łowić ryby, fascynuje się samochodami, kocha podróże, ma duszę poety lub fascynuje się światem IT, koniecznie zamów mu półroczną czy roczną dostawę dobrego magazynu o takiej tematyce prosto do pocztowej skrzynki. Z pewnością będzie zadowolony i to przez wiele miesięcy! Ten upominek jest tylko dla skomputeryzowanych, jednak takich mężczyzn w dzisiejszych czasach nie braknie. Niemal każdy kto używa laptopa czy peceta, potrzebuje od czasu do czasu dodatkowego miejsca do archiwizacji zdjęć, dokumentów lub zwyczajnie chce przenieść coś z jednego komputera na drugi. W takim przypadku niezbędny jest pendrive lub dysk zewnętrzny. W zależności od upodobań, można wybrać model szybki i bardzo pojemny, wykonany z eleganckich materiałów lub standardowy w ciekawym kolorze. Z pewnością żaden posiadacz komputera nie będzie narzekał na taki praktyczny upominek!

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa daje bardzo dużo możliwości. Jedyny wybór, którego dokonuje obdarowujący jest sklep, w którym będzie można ją wykorzystać. Także tutaj odwołamy się do znajomości danej osoby czyli wieku, charakteru i zainteresowań. Jedni najchętniej wydadzą sprezentowaną sumę na ubrania, inni na sprzęt sportowy, a jeszcze inni na książki i płyty. Taki upominek może nie jest szczególnie efektowny, ale nie niesie ze sobą żadnego ryzyka, bo dzięki temu, że obdarowywany wybiera prezent sam, otrzyma coś o czym marzy! Najlepsze wrażenie zrobisz wykonując kopertę i liścik z załączonym bonem samodzielnie. To prezent niebanalny i niosący ze sobą dużo radości, drobnych przygód i wspaniałych wspomnień.

Kurs gotowania

Kurs gotowania, który poprowadzi znany kucharz jest wspaniałym przeżyciem, zwłaszcza jeśli odbędziemy go z przyjacielem czy partnerką. Mężczyźni świetnie gotują i podobno mają więcej kubków smakowych niż kobiety, dlatego sukces w kuchni gwarantowany! Dodatkowo, wizja przeniesienia umiejętności do domu i zarażenie tą pasją może doprowadzić do wielu miłych spotkań przy stole. To nie może się nie udać, ale warunkiem jest kupienie podwójnego uczestnictwa, by obdarowywany nie czuł się samotnie, a zabrał ze sobą osobę towarzyszącą.

Masaż

Masaż jest odpowiednim prezentem dla osób w każdym wieku. Może przyjemnie odprężyć, ale i pomóc w zwalczaniu bólu wywołanego dolegliwościami zdrowotnymi. Często jest nam żal wydawać pieniądze na takie zbytki, dlatego tym większe prawdopodobieństwo, że upominek się uda. W celu zrealizowania pomysłu zachęcamy do śledzenia wszelkich portali ze zniżkowymi bonami - często pojawiają się tam tego typu oferty dla danych miast w bardzo atrakcyjnych cenach. Można również wybrać się osobiście do studia masażu i umówić na taką formę, ale biorąc przy tym dowód umowy, żeby nie było nieporozumień, gdy przyjdzie czas realizacji.

Więcej o: