TOUCH - zobacz premierowe odcinki

Dziś wieczorem, o godzinie 21:00 stacja telewizyjna FOX pokaże dwa pierwsze odcinki najnowszego serialu twórców pamiętnej serii Heros. Chwilę później, od godziny 23:00 odcinki dostępne będą za darmo w serwisie kinoplex.pl.

Touch to wyjątkowy, barwny serial, w którym nauka i duchowość łączą się z optymistycznym przesłaniem, iż wszyscy jesteśmy ze sobą wzajemnie powiązani - połączeni niewidoczną nicią, która wiąże nas z osobami, których życie dane jest nam zmienić lub na których los mamy wywrzeć wpływ.

Głównym bohaterem serialu Touch jest Martin Bohm (Kiefer Sutherland), wdowiec i samotny ojciec, cierpiący z powodu niemożności nawiązania kontaktu ze swym niemym 11-letnim synem, Jake'em (David Mazouz). Wszystko zmienia się, gdy Martin odkrywa, iż Jake posiada zdumiewające, genialne zdolności - umiejętność widzenia rzeczy, których nie może dojrzeć nikt inny oraz rozpoznawania prawidłowości, które wiążą ze sobą pozornie niepowiązane zdarzenia. Pierwsze dwa odcinki serialu do obejrzenia dziś po godzinie 23 tylko w serwisie kinoplex.pl .

Zobacz zwiastun:

Więcej o: