Ruszają projekty Adeptek Szkoły Liderek. Koniecznie wpisz do kalendarza!

Już w kwietniu odbędą się autorskie projekty Adeptek Szkoły Liderek, przedsiębiorczych kobiet, które odważyły się aktywnie działać i realizować swoje pomysły! Projekty mają na celu wspieranie przedsiębiorczości i postawy proaktywnej kobiet oraz umożliwienie Adeptkom Szkoły Liderek praktyczne sprawdzenie w działaniu nabytych w studium umiejętności.

12 Adeptek pierwszej edycji studium, chcących realizować swoje plany i marzenia, podczas szkoleń i warsztatów prowadzonych przez doświadczonych ekspertów, uczyło się m. in. sprawnego zarządzania projektem, tworzenia mocnych konceptów marketingowych oraz zasad public relations. Miały też okazję poznać lepiej siebie i swoje możliwości, a dzięki pracy w kameralnej grupie wspierających się kobiet, dostały wiele informacji zwrotnych na temat siebie i swojego stylu działania. Zdobyta podczas szkoleń i warsztatów wiedza i umiejętności, posłużyła im do realizacji autorskich projektów - kluczowego elementu programu Szkoły Liderek. Praca nad własnym projektem, który Adeptki miały za zadanie zrealizować, wypromować i przeprowadzić samodzielnie pozwoliła im sprawdzić się w działaniu i przetestować w praktyce zdobyte umiejętności. Już na początku Szkoły Liderek powstały kilkuosobowe grupy projektowe, a każdy z nich pracował pod okiem doświadczonej mentorki z Banku BPH. Praca grup była podzielona na kilka etapów tak, aby każda z uczestniczek mogła poczuć co znaczy być Liderką w grupie. Już w kwietniu będziemy mogli sprawdzić efekty pracy Adeptek!

Pierwszym projektem organizowanym przez Adeptki w ramach Szkoły Liderek będzie "Wieczór zdrowej egoistki" - happening nie tylko dla kobiet! Już w piątek 13 kwietnia przyjdź koniecznie do Galerii Bemowo (ul. Powstańców Śląskich 126). Czekają na Ciebie niezwykli i inspirujący goście: między innymi Katarzyna Miller (znana i ceniona psycholożka i psychoterapeutka)! Będziesz świadkiem metamorfozy na żywo, masz szansę skorzystać z wyjątkowych zniżek, ale to nie wszystkie atrakcje i niespodzianki! Tego wieczoru poczujesz się rozpieszczona i w centrum uwagi! Wstęp wolny, bez zapisów. Więcej informacji o projekcie: www.zdrowaegoistka.pl. W ramach drugiego projektu Adeptek, odbywającego się pod hasłem "Pięć po dwunastej. Założyłam firmę i co dalej?" zapraszamy wszystkie kobiety prowadzące własne firmy do udziału w sondzie, przygotowanej we współpracy z serwisem Moje-Ankiety.pl. Celem badania jest stworzenie praktycznego i unikalnego przewodnika dla kobiet stawiających pierwsze kroki w biznesie lub tych, którym brakuje odwagi, by w ogóle zacząć!

Adeptkom przygotowującym projekt chodzi nie o szukanie problemów, ale ich rozwiązań. Uczestniczki badania muszą jedynie przypomnieć sobie, jak pokonywały przeszkody na swojej drodze i podzielić się swoim doświadczeniem. Wyniki zostaną zaprezentowane podczas konferencji prasowej 18 kwietnia o godzinie 11:00 w warszawskim Noa Cowork przy ul. Noakowskiego 16. A na to wydarzenie zostanie zaproszonych dziesięć Pań, które udzielą najciekawszych odpowiedzi na pytania w ankiecie. Zapraszamy do udziału w badaniu: www.moje-ankiety.pl/piecpodwunastej. A już 21 kwietnia w siedzibie AIP Buisness Link, odbędzie się trzeci projekt przygotowywany w ramach studium: konferencja edukacyjna "Żyj z pasją. Zostań bohaterką swojego życia". Wśród atrakcji, m. in. wyjątkowi goście, którzy żyją z pasją, sposoby na samorealizację i odkrycie pasji, możliwości przekucia pasji w biznes. Obowiązują zapisy.

Na wszystkie wydarzenia wstęp bezpłatny. Informacje o projektach, Adeptkach oraz programie studium Szkoła Liderek na stronie www.szkolaliderek.pl . Załóż profil Liderki i dołącz do społeczności aktywnych kobiet!

Szkoła Liderek jest częścią kampanii społecznej na rzecz wspierania przedsiębiorczości i postawy proaktywnej kobiet, organizowanej przez Instytut Przemiany oraz Akademię Kobiet Sukcesu. Szkoła Liderek to interdyscyplinarny program edukacyjny, którego celem jest wyzwalanie kobiecej przedsiębiorczości, rozumianej zarówno jako prowadzenie własnej firmy jak i przede wszystkim wykazywanie proaktywnej postawy życiowej a także doskonalenie poprzez praktykę kompetencji liderki, niezbędnych w skutecznym działaniu. Więcej informacji znajdziesz na stronie: kobietyisukces.pl

Organizatorzy Szkoły Liderek: Instytut Przemiany , Akademia Kobiet Sukcesu

Mecenasem Szkoły Liderek jest Bank BPH wspierający przedsiębiorczość kobiet w ramach kampanii edukacyjnej "Kobieta w świecie finansów". Patroni medialni: Kobieta.gazeta.pl, Niania.pl. Patronat nad Szkołą Liderek objęli: Business Center Club, Polska Przedsiębiorcza oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Partnerzy: Noa Cowork, Integria, Strefa Sensum, Oridesign, Ebru Design. Kontakt dla mediów: Patrycja Załug, e-mail: patrycja@instytutprzemiany.pl , tel. +48 721 761 769

Więcej o: