Realizuj pomysły bez budżetu

Większość z nas uważa, że pieniądze są główną przeszkodą na drodze do realizacji marzeń i pomysłów - i zarazem główną wymówką, by odkładać działania w czasie do momentu, kiedy wreszcie zgromadzimy odpowiedni budżet. Chcemy obalić ten mit!

To nie pieniądze, ani zbierane latami doświadczenie pozwalają nam realizować pomysły! To, czego nam trzeba to mieszanka motywacji, odwagi i nieszablonowego myślenia. Właśnie o tym będzie IX edycja projektu Sukces na Start. Rusz z miejsca!, realizowanego przez Akademię Kobiet Sukcesu oraz Instytut Przemiany w dniach 18-20 maja 2012 w Warszawie. Przekonaj się, że każdy pomysł - nawet ten najbardziej ambitny i trudny, możesz zrealizować bez budżetu! Nie odkładaj swoich marzeń na półkę! Weź udział w szkoleniach i konferencji i dowiedz się, jak zmotywować się do działania i uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Poznaj historie osób, które zrealizowały swój pomysł zupełnie bez budżetu - sprawdź, jak zrobiły to Adeptki Szkoły Liderek, a jak właściciele innowacyjnych firm. Zainspiruj się i zacznij myśleć nieszablonowo. Zdobądź praktyczną wiedzę o tym, jak stworzyć dobry koncept marketingowy, napisać biznesplan i skuteczną ofertę sponsorską oraz jak prowadzić efektywny marketing bez nakładów finansowych

Dlaczego Ci się to przyda?

Nowy trend - świetny na czasy kryzysu, to umiejętność realizowania każdego pomysłu niezależnie od posiadanych środków finansowych. Własna firma, daleka podróż, rozwój drogich pasji - to wszystko można zrealizować bez budżetu! Niewiele osób takie kompetencje posiada, bo niewiele z nas wierzy, że jest to w ogóle możliwe. Ale jak mówi stare holenderskie przysłowie: "Nawet najtrudniejsze można zrobić szybko, dopiero niemożliwe wymaga trochę czasu." Adeptkom Szkoły Liderek zajęło to tylko pół roku, by w ramach studium - bez żadnych nakładów finansowych, zorganizować inspirującą konferencję i cykl szkoleń, happening pełen atrakcji oraz innowacyjne, profesjonalne badanie poświęcone kobiecym firmom, zakończone konferencją prasową!

I Ty poznaj receptę na projekty bez budżetu i niech nic Cię już nie ogranicza w działaniu!

Uwaga! Aby realizować pomysły bez budżetu, nie wystarczy o tym poczytać!

Zachęcamy Cię do udziału w praktycznych szkoleniach, spośród 14 różnorodnych propozycji możesz stworzyć sobie indywidualną, spójną tematycznie ścieżkę szkoleniową, najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom. Możesz wybierać spośród następujących szkoleń:

1. Inspirujące Szkolenie Otwarcia - praktyczne case studies o realizacji projektów bez budżetu.

2. Zyskowna strategia: w poszukiwaniu "błękitnego oceanu", czyli jak sprawić żeby konkurencja stała się nieistotna.

3. Stań za sterem własnego biznesu. Jak rozpocząć realizację swojego pomysłu?

4. Era Social Media Marketingu - czyli jak wykorzystać sieć społeczności do promocji, sprzedaży i komunikacji z Klientami.

5. Zamień problemy na wyzwania - bądź proaktywna!

6. Marketing wielokanałowy przepisem na sukces w Internecie - bądź tam gdzie Twoi Klienci!

7. Tworzenie oferty sponsorskiej

8. Instrukcja obsługi dziennikarza

9. Znajdź i przekonaj sponsora

10. Jak pisać żeby nas publikowali?

11. Jak krytyka zamienić w obrońcę czyli miłość własna na co dzień?

12. Twój ślad, Twoja marka

13. Motywacja jako klucz do sukcesu

14. Wyróżnij się albo zgiń - czyli jak skutecznie komunikować swój pomysł innym?

Biorąc udział w szkoleniach, nie tylko zdobędziesz unikalną wiedzę i cenne umiejętności, ale także bez trudu nawiążesz wiele nowych kontaktów z kobietami, które mogą Ci pomóc osiągnąć sukces w biznesie. Tym samym - w życzliwej atmosferze przećwiczysz w praktyce ważne kompetencje w zakresie networkingu. Udział w konferencji dostarczy Ci dodatkowej inspiracji. Więcej informacji i formularz zapisów na www.kobietyisukces.pl

Partnerzy: Galenic, Elancyl , Ryżowe Pole , Ebru Design, Degażeria, Salsa Libre

Partnerzy Merytoryczni: Agencja Komunikado PR, Akademia Rozwoju Biznesu, Blue Vision Internet Marketing, Brightside coaching, CRECER, Instytut Fundraisingu, K2 Training, Spinaker Innowacji, zenCO coaching

Patroni medialni: Radio Plus Warszawa, proto.pl, edustacja.pl, Sukces Pisany Szminką, Glossy Media.

O projekcie

Sukces na Start. Rusz z miejsca! to długofalowy program rozwoju kompetencji zawodowych kobiet. Organizowany od 2010 roku przez Instytut Przemiany oraz Akademię Kobiet Sukcesu , projekt jak dotąd objął swoim zasięgiem ponad 1400 kobiet. Inspirujące konferencje, praktyczne szkolenia, kobiecy networking - to wszystko po to, aby uczestniczki projektu mogły energicznie ruszyć z miejsca i wystartować po sukces. Kolejne konferencje już w październiku i listopadzie 2012. Zapisz się do newslettera na stronach: www.kobietyisukces.pl oraz www.instytutprzemiany.pl , aby otrzymywać regularne powiadomienie o aktualnych wydarzeniach. Poznaj opinie uczestniczek poprzedniej edycji - dowiedz się, dlaczego jeszcze warto wziąć udział w szkoleniach Sukces na Start!

Organizatorzy Projektu

Założony w 2009 roku przez dyplomowaną trenerkę, Patrycję Załug, pierwszy w Polsce Instytut kompleksowego budowania i wzmacniania pewności siebie człowieka. Misją Instytutu Przemiany jest propagowanie wiedzy i dostarczanie narzędzi pogłębiających samoświadomość, aby każdy człowiek mógł stać się pewny siebie i żyć dobrym życiem.

Z przełomowego, 21-dniowego programu "Codziennie Pewna Siebie" wzmacniającego wiarę we własne możliwości skorzystało już ponad 400 kobiet. Poczuj jaki to komfort być codziennie pewną siebie! Umów się na sesję indywidualną wzmacniającą pewność siebie lub weź udział w warsztatach . Więcej na: www.instytutprzemiany.pl. Akademia Kobiet Sukcesu to społeczność ponad 5000 kobiet aktywnych, przedsiębiorczych, chcących rozwijać siebie oraz swoje pasje i umiejętności. Kobiet pełnych radości życia. Jedna z największych organizacji kobiecych w Warszawie, założona w 2009 i prowadzona od tego czasu przez Małgorzatę Sawicką. Misją Akademii jest dążenie do tego, by Polki patrzyły na sukces w dużo szerszym kontekście; by były bardziej świadome swoich potrzeb i drzemiącego w nich potencjału; by z większą pewnością siebie dążyły do spełnienia własnych marzeń; by przyjęły postawę aktywną wobec życia i żyły pełnią. Pełnią siebie, pełnią kobiecości, pełnią własnego potencjału i pełnią szczęścia - pełnią sukcesu. "Żyj pełnią!" to motto Akademii Kobiet Sukcesu. W ciągu 3 lat istnienia, w ramach Akademii Kobiet Sukcesu odbyło się ponad 100 różnorodnych inicjatyw skierowanych do kobiet - w tym 15 dużych konferencji, kilkanaście spotkań networkingowych, kilkadziesiąt warsztatów rozwoju osobistego i szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe. Dołącz do nas na www.kobietyisukces.pl

Więcej o: