Odkryj siebie

Odkryj siebie...dla siebie, czyli pierwsze spotkanie z cyklu Ladies Fashion

Jaki kostium dobrać do sylwetki, jaki trening i dietę zastosować, aby wyglądać oszałamiająco na plaży? O tym wszystkim 14 lipca w restauracji Absurd228 dowiedziały się kobiety podczas pierwszego spotkania z cyklu Ladies Fashion Day. Wgustownych wnętrzach łączących klasykę z nowoczesnością, czyli w restauracji Absurd228 na warszawskim Mokotowie, 14 lipca br. odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu Ladies Fashion Day. Oprócz okazji do do zakupów kolekcji polskich projektantów w atrakcyjnych cenach, m. in.: PIRH Design, Polanska&Co, organicbynature.pl, Kamil Nowak, SISColorful, Bahari, Ewa Morka, były panele dyskusyjne prowadzone przez ekspertów.

Kobiety dowiedziały się m.in.: jak dobrać kostium do sylwetki zgodnie z obowiązującymi trendami, a opowiedziała o tym Joanna Ciepiela przedstawicielka marek Seafolly oraz Miraclesuit. Jak przygotować ciało do lata, jakie zabiegi w salonach faktycznie pozwolą nam uzyskać gładkie i jędrne ciało, a także jak same możemy zrobić w domu peeling - opowiedziała Aldona Khurana, właścicielka Instytutu Odnowy i Kosmetologii Beleza Spa. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się prelekcja Ewy Janczak-Cwil z www.lionfitness.pl , która opowiedziała o tym, jak ułożyć plan treningu, dzięki któremu będziemy bosko wyglądały w bikini. Jak ułożyć dietę, aby czuć się lekko i dostarczać organizmowi najpotrzebniejszych składników powiedziała dietetyczka z restauracji Absurd228. Energiczny i kreatywny Kornel Roman fryzjer-stylista z salonu Milek Design zaprezentował upięcia modne tego lata. O lekkie przekąski inspirowane włoskimi smakami zadbała restauracja Absurd228 i włoski producent wysokiej jakości oliw Bertolli, a bąbelkami ugościł nasze Panie CIN&CIN.

Patroni medialni wydarzenia: ESSENCE - Magazyn Ludzi Sukcesu, Motocaina.pl, Chilli Zet, Wizaz.pl, Kikimora, Kobieta.gazeta.pl i Premium Poland. O kolejnych spotkaniach z cyklu Ladies Fashion Day można się dowiedzieć z Facebooka .Pomysłodawczyniami kobiecych spotkań Ladies Fashion Day są Samanta Fałkowska i Wioletta Podgórska.

Więcej o: