KONKURS - Do wygrania zaproszenia na kobiecy Festiwal PROGRESSteron

Chcesz tańczyć, śmiać się, czerpać z życia pełnymi garściami? Czekamy na Ciebie w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i Katowicach na PROGRESSteronie Weź udział w naszym konkursie i wygraj zaproszenie na kobiecy Festiwal PROGRESSteron.

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać wejściówkę na wybrany warsztat wystarczy napisać do nas dlaczego chcesz w nim uczestniczyć. Wypowiedź nie powinna być dłuższa niż 500 znaków. Najciekawsze nagrodzimy udziałem w wybranym warsztacie.

Kompletna lista warsztatów TUTAJ

Nasz adres to: kobieta_konkurs@gazeta.pl. W tytule wiadomości prosimy o wskazanie miasta, w którym chciałabyś wziąć udział w warsztatach.

Na Wasze e-maile czekamy do 11 października, do godziny 12.

Festiwal PROGRESSteron - to największe wydarzenie związane z rozwojem osobistym w Polsce. Podczas każdej edycji na Uczestniczki czeka kilkaset warsztatów i wykładów, atmosfera pełna radości i twórczy odpoczynek. Dojrzewalnia Róż zaprasza wszystkie kobiety, które poszukują drogi do siebie i sposobu na to, aby świadomie tworzyć swoje życie, wpływać na nie, tańczyć z nim, wzrastając i dojrzewając. Z Festiwalem współpracują sprawdzeni trenerzy, cieszący się uznaniem Uczestniczek. Różnorodność tematyki i zróżnicowany czas trwania zajęć pozwalają ułożyć optymalny dla siebie harmonogram na czas Festiwalu. Na spotkania wybieramy komfortowe miejsca, w których oprócz różnorodnej oferty zajęć, inspirujących rozmów, można także doświadczyć niezwykłej wspólnoty kobiet. Udział w Festiwalu daje możliwość rozwinięcia skrzydeł, poczucia swojej siły. Pomaga piękniej i bardziej świadomie iść przez życie. Jest okazją do spotkania w kobiecym kręgu, poszukiwania siebie oraz jednoczącej, energetycznej zabawy i oderwania od codzienności. PROGRESSteron zaprasza do poszukiwania własnej drogi i odpowiedzi na odwieczne pytania: jak czerpać radość i satysfakcję z życia?

Edycja jesienna Festiwalu odbywa się w 4 miastach w Polsce:

W Poznaniu: Spotkamy się w dwa jesienne weekendy: 20-21 i 27-28 października 2012 r.

W Katowicach: 27-28 października 2012 r.

W Trójmieście : 19-21 i 26-28 października 2012 r.

W Warszawie: 14, 20-21 oraz 27-28 października

Ogólnopolskim organizatorem imprezy jest Dojrzewalnia Róż. Partner Ogólnopolski Festiwalu: Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej. Więcej informacji na stronie - www.dojrzewalnia.pl

Jeśli chcesz, aby Twoje życie było spełnieniem Twoich marzeń, przyjdź na Festiwal dla Kobiet PROGRESSteron! Od 9 lat to największe wydarzenie związane z rozwojem osobistym w Polsce! W programie kilkadziesiąt warsztatów i wykładów dla kobiet, które chcą poprawić jakość swojego życia i relacji z innymi ludźmi. Zapraszamy w dniach 20-21 i 27-28 października, więcej informacji i rezerwacja miejsc już teraz na www.dojrzewalnia.pl

Więcej o: