Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz - blogerka rzuca wyzwanie aktorowi

Sen jest jedną z ważniejszych potrzeb naszego organizmu. Jego brak sprawia, że stajemy się rozdrażnieni, częściej się stresujemy, nasze reakcje są wolniejsze, nie mówiąc już o mniejszej odporności na choroby.

Środowisko, w jakim śpimy ma ogromny wpływ na jakość naszego snu. Oprócz czasu, który powinniśmy poświęcić na niego poświęcić, czyli minimum siedmiu godzin spania, musimy również zadbać o atmosferę i jego komfort. Nie bez znaczenia jest więc ciepła, świeża pościel.

Jeśli denerwuje cię prędkość z jaką Twoja pościel traci świeżość, wypróbuj płyn do płukania z najnowszą technologią Dual Perfume Microkapsules. Zastosowana w produktach Lenor gwarantuje świeżość aż przez siedem dni! Nie wierzysz? Możesz się sama o tym przekonać.

W Centrum Handlowym "Złote Tarasy" blogerka Segritta rzuci wyzwanie aktorowi, Tomkowi Ciachorowskiemu. Przez siedem dni będzie on testował na oczach zgromadzonej publiczności świeżość pościeli wypranej w najnowszym Lenorze. Sceptycznie nastawiona blogerka codziennie będzie dawać Tomkowi nowe zadania sprawdzające efektywność Lenora. Możesz pomóc Tomkowi je zrealizować! Przyjdź do CH "Złote Tarasy" w dniach od 7 do 13 lutego. Zapraszamy!

Więcej o: