Noc Zakupów oraz wybory Miss Egzotica International

Buszowanie po sklepach od 20 do 24 oraz oglądnie wyborów egzotycznych piękności. Już 15 lutego na takie atrakcje zaprasza C.H. Blue City.

Sklepy otwarte od 20.00 do 24.00, promocje, gratisy, zniżki nawet na nowe kolekcje - tak w skrócie będzie wyglądała pierwsza w tym roku Noc Zakupów w Blue City. Natomiast projekt Miss Egzotica International to pomysł na zwrócenie uwagi na fakt, że coraz więcej przebywających w Polsce osób, także bez polskiego obywatelstwa, ma oryginalny typ urody - często określany jako egzotyczny. Dlatego na scenie wystąpią dziewczyny pochodzące z takich miejsc jak: Zambia, Kuba, Meksyk, Tanzania, Kongo, Japonia, Senegal, Kenia czy Turcja. Dziewczyny zaprezentują się w strojach sportowych, wieczorowych, koktajlowych i oczywiście w kostiumach kąpielowych!

Miss Egzotica oprócz szlachetnego przesłania, które ze sobą niesie, daje szansę pokazania Polski jako miejsca zróżnicowanego etnicznie, atrakcyjnego pod względem gospodarczym, edukacyjnym i kulturalnym.

Wybory Miss Egzotika odbędą się przy fontannie 15 lutego, początek imprezy - 19.30, którą poprowadzi Serafina Ogończyk-Mąkowska, a w jury zasiądzie dziennikarka TVN-u Omenaa Mensah. Po ogłoszeniu werdyktu na after pary trwające do samego rana zaprasza Klubu Lucid i Dj Ed Szynszyl.

Więcej o: