Profesjonalna kreacja w stylu Pret-a-Porter. Zaprezentuj swój talent!

Zapraszamy do udziału w Dekoral Fashion Awards, czyli konkursie dla młodych projektantów mody. Prace oceniać będą: Lidia Popiel, Andrzej Foder i Bartek Żurkowski. Najlepsze projekty zaprezentowane zostaną na ekskluzywnej Gali a autorzy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody pieniężne.

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie jednego graficznego projektu w trzech ujęciach w stylu PRET A PORTER (tzw. modna i wygodna klasyka), który inspirowany będzie nowymi kolorami z kolekcji DEKORAL FASHION ,, wykorzystujący motyw łączenia przynajmniej dwóch kolorów. Całość powinna być uzupełniona kolorami z całej palety 2013 r. Składając projekt należy w kilku zdaniach uzasadnić, jak nowa paleta barw Dekoral wpłynęła na przedstawioną kreację oraz nadać kreacji nazwę inspirowaną nazwami wybranych barw Dekoral Fashion. Całość należy zeskanować i przesłać na www.df-awards.pl

Najlepsze 10 projektów zostanie zaprezentowane podczas ekskluzywnej Gali Dekoral Fashion Awards w czerwcu, na która przybędą najznakomitsi w modowej branży.

Więcej o: