KONKURS Piekielna randka dobiega końca! Do końca dnia można wysyłać zgłoszenia!

Większość z nas była kiedyś na randce, którą zapamięta na całe życie. Ktoś wyjątkowo zaszedł ci za skórę albo zupełnie przypadkiem zdarzyło się coś o czym wolałabyś nie pamiętać? Oglądaj program "Randka z piekła rodem" na kanale ID i weź udział w KONKURSIE! Zgłoszenia można przesyłać do 6 sierpnia do godziny 23:59. Nie spóźnijcie się!

Wspólne wyjście do kina lub teatru, kolacja przy świecach w dobrej restauracji, niewinne spojrzenia, przypadkowy dotyk, pierwszy pocałunek Romantyczne randki często bywają wstępem do wielkiej i szczęśliwej miłości. Ale nie zawsze. Z pozoru miłe spotkanie może nieoczekiwanie zamienić się w prawdziwy horror. W jaki sposób? Przekonają się o tym widzowie kanału ID .

Jeśli chcesz opowiedzieć nam swoją historię piekielnej randki napisz do nas maila na adres: piekielna_randka@gazeta.pl. Opisz swoją piekielną randkę i wygraj jeden z trzech tabletów Samsung Galaxy Tab 2 7.0 lub jedną z dziesięciu książek "7 grzechów głównych". Emisja programu w środy, o godz. 21 . 30 i 22.00 na ID.

Regulamin konkursu znajdziesz - TUTAJ

Więcej o: