Od wielu lat pracuję w dużych międzynarodowych korporacjach, gdzie zajmuję się rozwojem pracowników i zarządzaniem talentami w firmie. Ponadto od ponad 6 lat pracuję jako psychoterapeuta, poznawczo-behawioralnym. Praca na dwóch stanowiskach i dodatkowo rola mamy 2 synków to bardzo duże obciążenie. Szukałam sposobu na połączenie tych dwóch zajęć w jedno. Moim marzeniem było stworzyć miejsce, w którym będę mogła z pasją i zaangażowaniem łączyć pracę psychoterapeuty z pracą trenera, ponieważ to co łączy te dwa zawody to LUDZIE. Praca z nimi, ich rozwój i wsparcie w dokonywaniu pozytywnych zmian, stanowią dla mnie ogromną satysfakcję. I udało się! Pracownia Psychoterapii i Rozwoju Psycholab powstała parę miesięcy temu, podczas których w trakcie urlopu macierzyńskiego z moim 2 synkiem miałam troszkę więcej czasu na zajęcia się wszystkimi szczegółami. No właśnie, work-life balance. Jak udaje Ci się połączyć pracę zawodowa z rozkręcaniem własnej firmą i życiem rodzinnym? Obecnie mam dość komfortową sytuację, ponieważ niedawno urodził mi się drugi synek i jestem w trakcie urlopu macierzyńskiego. Ogromnym wsparciem jest dla mnie mój mąż, który wspiera mnie i motywuje bo wie jak ważna jest dla mnie praca z ludźmi. Jest niesamowitym ojcem, który świetnie sobie radzi z dwójką synków podczas mojej nieobecności. Ja wyznaję zasadę, że bardzo ważna jest jakość , a nie jedynie ilość czasu spędzanego z dziećmi!
W kwietniu zostałaś absolwentką II edycji Szkoły Liderek. Jakie miejsce w drodze do otwarcia firmy miała dla Ciebie ta przygoda? Szkoła Liderek była dla mnie miejscem, w którym przekonałam się, że warto realizować swoje marzenia; i da się to zrobić, jeśli tylko bardzo chcemy. Poznałam tam niesamowitych ludzi, kobiety, które zrealizowały swoje marzenia, podzieliły się ze mną swoimi doświadczeniami. Ponadto, to co niezmiernie ważne, i czasem kosztuje bardzo wiele, a ja otrzymałam to za darmo to sieć kontaktów, która uwierzcie jest nadal aktywna i bardzo pomaga w prowadzeniu własnego biznesu. Kobiety się wspierają, wzajemnie promują, podsyłają ciekawe artykuły, zaproszenia na szkolenia oraz proponuję współpracę przy najróżniejszych eventach.
Od września zaczynam również współpracę ze Szkołą Liderek, tym razem, nie jako uczestniczka Studium ale jako prowadząca warsztaty dotyczące rozwijania swoich talentów! Serdecznie zapraszam wszystkie Panie, które jeszcze nie do końca zdecydowały się czy wziąć udział w Szkole Liderek! Naprawdę warto!!!
Z uwagi na to, że zarówno psychoterapią jak i rozwojem ludzi zajmuję się od dłuższego czasu i mam w tym doświadczenie, część klientów trafia do mnie z polecenia innych osób, pacjenci bardzo często polecają mnie swoim znajomym. Dość duże wsparcie w pozyskiwaniu klientów ma dla mnie również Szkoła Liderek, podczas której wspólnie z koleżankami z zespołu stworzyłyśmy konferencję networkingową " Twoja Pasja Twoja Firma", gdzie oficjalnie mogłam zareklamować Pracownię Psycholab.
Pracownia Psycholab ma bardzo bogatą ofertę, w której każdy znajdzie coś dla siebie, min : diagnozę i psychoterapię w wielu różnych zaburzeniach (lękach, depresji, ADHD, zaburzeniach jedzenia). Dla osób dbających o własny rozwój proponuję warsztaty z umiejętności społecznych (komunikacji, asertywności, zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem). Dla osób, które myślą o zmianie pracy proponuję szczegółową analizę ich talentów i predyspozycji zawodowych, dzięki którym możemy sprawdzić, w których zawodach najlepiej się sprawdzą. Wspieram również osoby przy szukaniu pracy, prowadząc warsztaty "Jak zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej".
Młodzież wybierająca szkoły wyższe ma możliwość wykonania specjalistycznych testów psychologicznych pokazujących ich potencjał, talenty i predyspozycje do konkretnych zawodów, dzięki czemu wybór szkoły wyższej może stać się łatwiejszy i bardziej trafny.
Tak bez wahania! Czuję, że mogę go kreować zgodnie z moimi wartościami, pasjami i zaangażowaniem!
Daje mi on wiele satysfakcji i spełnienia, choć nie zawsze jest łatwo, ale fakt, że jest to mój biznes stanowi dla mnie ogromną motywację. Mogę układać sobie swój harmonogram pracy, uwzględniając plany i sytuację rodzinną.
I Ty bądź Liderką Własnego Życia! Codziennie krok po kroku wzmacniaj swoją pewność siebie, skuteczność w działaniu, świadomość własnych talentów i mocnych stron. A jeśli potrzebujesz wsparcia innych kobiet i dodatkowej motywacji, aplikuj do III edycji studium Szkoła Liderek - dołącz do kobiet, które obudziły w sobie Liderkę. W trzeciej edycji Szkoły
Liderek można aplikować do dwóch różnych programów edukacyjnych:
1.Liderka Własnego Życia - dla kobiet chcących wziąć sprawy w swoje ręce, sprawdzić się w działaniu i wzmocnić pewność siebie
2. Od Pomysłu do Biznesu - dla kobiet pragnących otworzyć własny biznes, który odniesie sukces rynkowy oraz rozwinąć w sobie kompetencje przedsiębiorcy.
W każdym z powyższych programów czeka 12 miejsc dla kobiet najbardziej zmotywowanych, gotowych na zmianę i chcących wziąć sprawy w swoje ręce. Zapraszamy wszystkie kobiety, niezależnie od tego, co teraz myślą o sobie i swoich możliwościach. Nie jest bowiem istotne z jakim poziomem wiary w siebie przychodzisz - kończąc Szkołę Liderek, dzięki sprawdzeniu się w działaniu - na pewno będziesz miała jej nieporównanie więcej i poczujesz się liderką swojego życia.
Aplikuj już teraz - o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń oraz rozmowa rekrutacyjna. Więcej informacji na www.kobietyisukces.pl/szkola-liderek
Portal Kobieta.gazeta.pl objął Patronat medialny nad kampanią "Liderka Własnego Życia" Organizatorzy Szkoły Liderek: Akademia Kobiet Sukcesu, Instytut Przemiany Partnerzy Strategiczni Szkoły Liderek: Noa Cowork, Inspiration Space
Partnerzy Trzeciej Edycji Szkoły Liderek: AIP Business Link, Akademia Rozwoju Biznesu, Atena Research&Consulting, BNI, Chiltern Business Farm, Ebru Design, Integria, Hyper Square, Polska Przedsiębiorcza, Psycholab