Tydzień Serio Normalny: subiektywny ranking

Prześmiewcze, inteligentne i zabawne komentarze naszej facebookowej korespondentki, Serio, jestem normalna, raz w tygodniu będą ukazywały się na łamach naszego portalu. Pojawią się rankingi tego co zdarzyło się w minionym tygodniu w show biznesie ciekawego i wręcz nieprawdopodobnie prawdziwego. Nasza gościnna felietonistka w specyficzny i zabawny sposób dostrzega podobieństwa, różnice i tendencje polskiego gwiazdorskiego podwórka. Dzisiaj ranking wydarzeń ubiegłego tygodnia. Nie możecie tego przegapić!

Miejsce 5.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec Kapif fot. Kapif

Natalia Siwiec nadal walczy z prawami rynku, próbując generować sześć newsów dziennie na swój temat. Po tym, jak wyznała, że spała z kobietą i po tym, jak wyszło na jaw, że sypia również z mężczyzną, oczy całej Polski zwróciły się ku jej psu. Gdy pies zagadkowo milczał, Natalia wyznała, że chce mieć swojego klona. Pies załamany, owieczka Dolly pyta, czy będzie miała mamę.

Zobacz wideo

Miejsce 4.

Natalia Siwiec okładkowa sesja Anny Muchy w Gali

Anna Mucha jest w ciąży. Do tej informacji media podeszły bardzo nieufnie ze względu na wcześniejsze prowokacje ze strony brzucha Ani. W środowisku mówi się, że do małej Stefanii dołączy jeszcze mniejszy Stefek, który na drugie dostanie "Burczy", bo Konopnicka znowu w modzie.

Miejsce 3.

Edyta GórniakEdyta Górniak kolaż lula.pl kolaż lula.pl

Edyta Górniak jurorką "Voice of Poland"! Tego nikt się nie spodziewał. Produkcja szczęśliwa, a Google w szoku - od olimpiady w Korei to dla nich banalne połączenie...

Miejsce 2.

Iwona Węgrowska, mąż.Iwona Węgrowska, mąż. Screen z Facebook.com screen z Facebook.com

Iwona Węgrowska w księdze Guinessa? Wszystko na to wskazuje. Ponieważ piersi skubane przestały rosnąć, Węgrowska zmieniła swoje ambicje - będzie najczęstszą panną młodą. Po ślubie w Las Vegas i dublu w Polsce, wszyscy zamarli w oczekiwaniu. Podobno NASA wysyła maile, że na księżycu nie ma życia, a Depardieu zaprasza do Rosji - chce poznać swojego polskiego brata.

Miejsce 1.

Fot. Eastnews

Absurd po polsku: w kraju, w którym politycy zarabiają grube siano na tym, żeby nam nic nie dać, wszyscy się zastanawiają, jak to możliwe, że ktoś zarobi 3 bańki na powietrzu, którym oddychał Justin Bieber .

Odwiedźcie koniecznie facebookowy profil Serio, jestem normalna .

Więcej o: