Nowy ekspres w gamie marki De'Longhi

PrimaDonna XS to najwęższy na rynku ekspres automatyczny, którego szerokość wynosi tylko 19.5cm! . W rozmiarze XS zawarto wysokiej jakości technologię oraz innowacyjne rozwiązania aby zagwarantować perfekcyjną kawę po naciśnięciu jednego przycisku. Jeden dotyk eleganckiego panelu sterowania wystarczy aby otrzymać ulubioną kawę. Duży i czytelny wyświetlacz pozwala w prosty sposób zaprogramować i przygotować wybraną kawę lub napój mleczny.

To włoski design szyty na miarę każdego wnętrza.

Proporcjonalne, geometryczne linie, wykończenie ze stali nierdzewnej zaprojektowano tak, aby stworzyć produkt ponadczasowy i niezawodny. Model wyposażono w opatentowany przez De'Longhi system przygotowania gorącego i spienionego mleka do kaw mlecznych. Wystarczy nacisnąć jedno dotknięcie, aby uzyskać pyszną kawę cappuccino, caffelatte, latte macchiato lub gorące mleko. Praktyczny, wyjmowany dzbanek na mleko z funkcją automatycznego czyszczenia sprawia, że utrzymanie układu spieniającego w czystości jest bardzo proste.

PrimaDonna XS gwarantuje idealny rezultat od ziarnka do filiżanki kawy. Wbudowany cichy, żarnowy młynek z 13-stopniową regulacją stopnia mielenia umożliwia uzyskanie kawy o idealnej konsystencji z kremową pianką na powierzchni. Dodatkowo ekspres wyposażony jest w adapter na kawę mieloną, w którym można zaparzyć między innymi kawę bezkofeinową lub zbożową.

Ekspres wyposażono w w specjalną dyszę, za pomocą której można samemu podgrzać i spienić mleko. Wystarczy zanurzyć końcówkę dyszy w dzbanku z zimnym mlekiem, wybrać przycisk pary i już po chwili kremowa pianka z mleka będzie gotowa. System grzewczy Termoblok sprawia, że ekspres nagrzewa się w bardzo krótkim czasie oraz gwarantuje stałą, idealną temperaturę parzenia espresso. Bezprzewodowy system zaparzania sprawia, że kawa za każdym razem przygotowywana jest ze świeżo zmielonych ziaren. Odpowiednia konstrukcja oraz kompaktowe wymiary modułu zaparzacza gwarantują optymalną dystrybucję ciepła, a co za tym idzie idealną temperaturę przygotowania kawy espresso. Moduł zaparzacza można w prosty sposób wyjąć, co umożliwia łatwe czyszczenie wnętrza ekspresu. Sam moduł wystarczy od czasu do czasu opłukać pod bieżącą wodą.

PrimaDonna XS wyposażona jest w system oszczędzania energii. Ekspres przechodzi w stan czuwania po wybranym przez użytkownika czasie braku aktywności od 15 minut do 3 godzin. Posiada też główny wyłącznik zasilania w celu całkowitej redukcji zużycia energii. PrimaDonna XS Deluxe - idealna harmonia pomiędzy rozmiarem, a jakością. Harmonia nagrodzona nagrodą Plus X Award.

Cena ekspresu: 5999zł