Gorące kociaki - dosłownie i w przenośni [DUŻO ZDJĘĆ]

Przyznajemy szczerze, ten listopad nas wykańcza. Wszyscy tacy omotani szalikami, w grubych swetrach i wełnianych kurtach. Nie widać ciała, kształtów... Nic nie widać. Dlatego łączymy przyjemne (dla oka) z pożytecznym (dla odciągnięcia myśli od zimna) i prezentujemy wam znalezione w sieci kociaki..

Wielbicielki atrakcyjnych mężczyzn i fanki pięknych kotów łączcie się! Najlepiej na Tumblrze na blogu trzech kobiet: Marie-Evy, Alice i Manueli. To właśnie one na stronie "Des Hommes et des Chatons" (w wolnym tłumaczeniu "Mężczyźni i kiciusie") łączą zdjęcia przedstawiające koty i mężczyzn w podobnych sytuacjach i pozach.

Autorki zestawień nie piszą o sobie za wiele, ale nie o nie tu przecież chodzi. Gdyby Alice była kotem, byłaby niezależna i sprawiałaby wrażenie, że jest w stanie zdominować świat jednym spojrzeniem. Jej ulubiony typ mężczyzny to przystojny brunet o mrocznej urodzie, trudny do poskromienia, ale za to bardzo czuły.

Marie-Eva jako kot przez 3/4 doby by spała, resztę czasu spędzając na włóczeniu się po Paryżu i wygrzewaniu na słońcu. Jej typ mężczyzny idealnego to wysoki, zabójczo przystojny i umięśniony szatyn o zielonych oczach. Takich zresztą na zdjęciach nie brakuje...

Gdyby kotem była Manuela, miałaby plamę układającą się w elegancki krawat. Co do typu mężczyzny, który podoba jej się najbardziej, to jest to długowłosy młodzieniec z brodą i wieloma talentami.

Nawet jeśli nie przepadacie za kotami albo przystojni i umięśnieni mężczyźni nie są mili waszym oczom, to i tak zachęcamy do obejrzenia zdjęć. Jeśli nie uznacie je za śliczne, to może chociaż za słodkie?

Zobacz całą galerię zdjęć!

Fot. deshommesetdeschatons.tumblr.com

Więcej o: