Targi Mody, czyli Fashion Democracyw C.H. Blue City - wybierzesz się?

W dniach 2-5 grudnia br. młodzi polscy projektanci zaprezentują swoje unikalne kolekcje ubrań podczas dwóch wyjątkowych edycji targów mody w CH Blue City. Podczas pierwszego z modowych wydarzeń Fashion Democracy projektanci pomogą stworzyć odwiedzającym oryginalne zimowe stylizacje oraz podpowiedzą, jak wybrać udany prezent mikołajkowy.

Podczas spotkań z cyklu Fashion Democracy będzie można rozejrzeć się za nietuzinkowymi prezentami świątecznymi dla rodziny oraz przyjaciół. Dodatkowo dzięki akcji "Kup pluszaka dla dzieciaka" wszyscy będziemy mogli poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, także projektanci postanowili przekazać podarunki dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży.

Zgodnie z ideą Fashion Democracy impreza jest kierowana nie tylko do osób lubiących bawić się modą i śledzących najnowsze trendy, ale przede wszystkim do tych, którzy na co dzień nie zajrzeliby do autorskich butików czołowych polskich projektantów. Dzięki Fashion Democracy mają okazję przekonać się, że ubranie od projektanta to niekoniecznie ekstrawagancja.

Centrum handlowo-rozrywkowe Blue City to unikalny w skali kraju projekt centrum czwartej generacji, łączący w sobie funkcje handlową, rozrywkową i biurową. Blue City to ponad 200 sklepów, restauracji, barów, kawiarni i punktów usługowych, duże centrum rekreacyjne, bogata oferta sportowa i atrakcje dla dzieci. Zapraszamy na www.bluecity.pl

Dołącz do nas na Facebook.com: www.facebook.com/CHBlueCity

Więcej o: