"Pokoloruj dzieciom świat" - bilety na bal charytatywny z Magdaleną Różczką na Westwing.pl

Dzień na planie serialu Czas Honoru, wizyta w studio Dzień Dobry TVN czy osobisty trening z Ewą Chodakowską. To tylko wybrane atrakcje, które zostaną zlicytowane na rzecz Fundacji Rodzin Adopcyjnych podczas balu charytatywnego "Pokoloruj dzieciom świat".

Impreza odbędzie się 1 marca 2014 r. w Radisson Blue Hotel Sobieski w Warszawie, a bilety wstępu można kupić w dniach 15-20.02.2014 r. na Westwing.pl.

Już w najbliższą sobotę, 15 lutego, rusza specjalna kampania Westwing Home & Living, w której do nabycia będą bilety na bal charytatywny "Pokoloruj dzieciom świat". Odbędzie się on 1 marca br., dlatego to doskonała okazja, aby zakończyć karnawał w wielkim stylu. Wzorem tradycyjnych balów, organizatorzy przygotowali dla gości nie tylko zabawę, ale również liczne loterie i licytacje, z których zebrane pieniądze przeznaczą na szczytny cel.

- Dochód z balu zostanie przekazany Fundacji Rodzin Adopcyjnych, która wspiera Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny w Otwocku. Rocznie trafia tam około setki małych dzieci porzuconych przez rodziców, którym należy zapewnić odpowiednie warunki i profesjonalną opiekę - wyjaśnia Magdalena Różczka, aktorka od lat zaangażowana w pomoc ośrodkowi, która wspólnie z Szymonem Majewskim poprowadzi bal.

Na liście atrakcji do licytacji znajdują się wizyty na planach seriali, spotkania z aktorami, osobiste treningi z Ewą Chodakowską, biżuteria z autografem gwiazd, scenariusze filmowe z podpisami głównych bohaterów, wejścia na zajęcia do Egurola Dance Studio, książki Katarzyny Grocholi podpisane przez autorkę, płyta DVD serialu Lekarze z autografami aktorów i wiele innych.

Podczas balu nie zabraknie również dobrej muzyki. Swój występ zapowiedziała Sonia Bohosiewicz, a także zespół Cochise z Pawłem Małaszyńskim na czele.

Bilety na bal będą do nabycia na www.westwing.pl w dniach 15-20 lutego br. Liczba miejsc jest ograniczona.