Powieść o dziewczynie, która ma wszystko. Książka Tomasza Pruska "K.I.S.S." już w księgarniach!

Czy dziennikarz ekonomiczny i komentator giełdowy może napisać udany kryminał o młodej i inteligentnej kobiecie biznesu w bezwzględnym świecie finansów? Okazuje się, że tak. Sprawdź najnowszą propozycję Tomasza Pruska i wydawnictwa Agora S.A.

Czas na powieść o kryminale ze świata biznesu. Rzecz dzieje się na giełdzie w Warszawie, a główną bohaterką jest zdolna młoda kobieta, która rozwijając swoją dobrze zapowiadającą się karierę, zadziera z niewłaściwymi osobami. Jest błyskotliwa, ma talent urodę, pasję i pozycję najzdolniejszego młodego finansisty na polskim rynku. Hossa niesie ją jak fala. Jak potoczą się jej losy i czy stojący po jej stronie rekin krajowej finansjery zdoła jej pomóc? Kto zwycięży? Chciwość w krawacie czy zasady na wysokich obcasach? I czy w tej grze w ogóle możliwe jest zwycięstwo?

Na temat książki kolegi z branży, Tomasza Pruska, wypowiada się Zenon Komar, bankier inwestycyjny i autor giełdowego bestsellera "Sztuka spekulacji":

Powieść "K.I.S.S.", której akcja toczy się na giełdzie w Warszawie i na Wall Street w czasach kryzysu finansowego, jest lepsza niż "Pocałunek" Gustava Klimta. Okazuje się, że rada "Keep it Simple Stupid" (Nie kombinuj, bierz to prosto, głupcze) jest trudna w realizacji. Przekonuje się o tym Olga, bohaterka powieści. Nie może polegać na ludziach, którym ufa. Nie wystarczy nie wchodzić w układy. Świat wnętrza światowej finansjery, gdzie chciwość, euforia, strach i panika są wszechobecne, fascynuje i mierzi zarazem. Powieść przeczytałem jednym tchem. Gorąco polecam.

K.I.S.S.K.I.S.S. Fot. Materiały prasowe Książka Tomasza Pruska "K.I.S.S." (Fot. Materiały prasowe)

Więcej o: