"Piękna bo zdrowa" - kulisy sesji zdjęciowej!

6 października w PIN UP Studio znane polskie aktorki Joanna Koroniewska, Tamara Arciuch, Agnieszka Warchulska, dziennikarka Kinga Burzyńska oraz Ida Karpińska Prezes Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości zawitały na sesję zdjęciową do kolejnej VI już odsłony kampanii Piękna bo Zdrowa.

Pod osłoną piękna kryje się również zdrowie. Kampania Piękna bo Zdrowa, powstała po to, aby zmienić podejście kobiet do własnego zdrowia i przypomnieć im o potrzebie wykonywania regularnych badań ginekologicznych.  Nie udałoby się nam to wszystko, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie agencji fotograficznej Shootme, dzięki której zrealizowaliśmy tę wyjątkową sesję. Prace ruszyły pełną parą a efekt końcowy, będziecie mogli zobaczyć już w styczniu!

piękna bo zdrowapiękna bo zdrowa Fot. mat. prasowe Fot. mat. prasowe

Ambasadorki akcji z wielką przyjemnością i zaangażowaniem uczestniczyły w tej wyjątkowej sesji zdjęciowej. Autorem zdjęć tegorocznej odsłony kampanii był znany i ceniony fotograf Jacek Poremba.

Choć sesja była wyczerpująca to wspaniałe ambasadorki nie dały po sobie poznać  zmęczenia i udzieliły wielu wywiadów licznie przybyłym mediom oraz dobrze bawiły się za kulisami sesji! Zdjęcia zza kulis możecie zobaczyć w naszej GALERII.

Nasze ambasadorki z wielką przyjemnością i zaangażowaniem uczestniczyły w tej wyjątkowej sesji zdjęciowej. Autorem zdjęć tegorocznej odsłony kampanii był znany i ceniony fotograf Jacek Poremba.

Za koncept i realizację fryzur ambasadorek odpowiadała pracownia Jaga Hupało Born to Create. Pełne sensualności makijaże wykonały wizażystki z firmy FM Group Polska, natomiast kolekcja wspaniałych pastelowych kreacji została przygotowana przez markę Mohito.

Choć sesja była wyczerpująca to nasze wspaniałe ambasadorki nie dały po sobie poznać  zmęczenia i udzieliły wielu wywiadów licznie przybyłym mediom oraz dobrze bawiły się za kulisami sesji!

Nie możemy jednak zapomnieć o tym, że pod osłoną piękna kryje się również zdrowie. Kampania Piękna bo Zdrowa, powstała po to, aby zmienić podejście kobiet do własnego zdrowia i przypomnieć im o potrzebie wykonywania regularnych badań ginekologicznych.

Nie udałoby się nam to wszystko, gdyby nie wsparcie i zaangażowanie agencji fotograficznej Shootme, dzięki której zrealizowaliśmy tę wyjątkową sesję.

Nad tym, aby nasze brzuszki były pełne czuwał catering Smaki Miasta.

Prace ruszyły pełną parą a efekt końcowy, będziecie mogli zobaczyć już w styczniu!!!!

Więcej o: