Co złagodzi cellulit?

Body wrap i guam

Kosmetyczka smaruje ciało preparatami pobudzającymi krążenie i ciasno owija folią. Zabieg ułatwia spalania tłuszczu, działa przeciwobrzękowo (80-300 zł). Trzeba wziąć serię 6-10 zabiegów.

Drenaż limfatyczny.

Masaż ręczny, uciskowy, lub z użyciem specjalnych "rękawów", które zakłada się na nogi. Pobudza krążenie krwi i limfy, przyspiesza odprowadzanie wody z tkanek

(30-100 zł). Seria 10-12 zabiegów.

Endermology.

Masaż urządzeniem wytwarzającym regulowane podciśnienie, wspomagającym odchudzanie - wzmacnia skórę, działa przeciwobrzękowo, modeluje sylwetkę (100-200 zł). Trzeba wziąć serię 6-8 zabiegów.

Krioterapia.

Zamrażanie tkanki tłuszczowej. Działa przeciwobrzękowo, eliminuje toksyny, poprawia krążenie i przemianę materii w skórze (50-150 zł). Trzeba poddać się serii 5-10 zabiegów.

Masaż pompą próżniową.

Pobudza ruch limfy, poprawia ukrwienie miejsc dotkniętych cellulitem (50-100 zł). Seria 6-10 zabiegów.

Ultradźwięki.

Przyspieszają wypędzanie tłuszczu z komórek, zmiękczają zwłóknienia. Najlepiej połączyć je z masażem lub zabiegiem kosmetycznym, gdyż dzięki nim składniki aktywne docierają głębiej. Dla odchudzających się. Zwykle poleca się serię 4-6 zabiegów (jeden kosztuje 100-150 zł).

Karboksyterapia.

Wprowadzanie dwutlenku węgla pod skórę za pomocą specjalnego urządzenia. Przyśpiesza metabolizm i spalanie tłuszczu. W terapii cellulitu warto ją połączyć z zabiegami kosme-tycznymi. Polecana jest seria 8-10 zabiegów (jeden kosztuje ok. 100 zł).

Mezoterapia.

Ostrzykiwanie skóry preparatami poprawiającymi przemianę materii w komórkach i napinającymi skórę. Daje dobre wyniki w połączeniu z masażem. Najlepiej poddać się serii 8-10 zabiegów (ok. 150 zł za jeden).

Laser.

Najnowszy emituje światło wnikające do tkanki podskórnej na głębokość 2-6 cm i zwiększające gęstość kolagenu, przez co skóra staje się lepiej napięta i bardziej zwarta. Najskuteczniej zadziała seria 10-15 zabiegów (ok. 200 zł za jeden).